Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kralicenin boyu

24 May 2020
15
3
30
LV
0

Merhaba arkadaslar acaba aranizda kralicenin boyunu baska cisimlerle karsilastitip yollayabilecek varmi cunku yeniyim hic kralice bulamadim ve ne kadar buyuk bisey ariyorum bilmiyorum mesela kursun kalem ucuyla yada herhengi baska biseyle simdiden tesekkurler

Benzer konular

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
541
531
375
Ödüller
8
LV
3

Cisimle kıyaslama yerine aşağıdaki forumadan türler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kraliçe, prens ve işçilerinde boyutları yazdığı için türlere göre en doğru ölçümleri görebilirsiniz. Tabi listede olmayan türlerde mevcut onları da araştırmak gerekiyor.

Bazı kraliçeler farklı türlerin işçisi kadar olabilirken bazende çok daha iri boyutlu olabiliyor.
Karıncalar hakkında ilk defa ilgileniyorsanız. Camponotus, Messor, Lasius, Selenopsis gibi ülkemizde çokça görülen ve farklı boyutlara sahip türleri öncelikle inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yine bu konu altında belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım

24 May 2020
15
3
30
LV
0

Cisimle kıyaslama yerine aşağıdaki forumadan türler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kraliçe, prens ve işçilerinde boyutları yazdığı için türlere göre en doğru ölçümleri görebilirsiniz. Tabi listede olmayan türlerde mevcut onları da araştırmak gerekiyor.

Bazı kraliçeler farklı türlerin işçisi kadar olabilirken bazende çok daha iri boyutlu olabiliyor.
Karıncalar hakkında ilk defa ilgileniyorsanız. Camponotus, Messor, Lasius, Selenopsis gibi ülkemizde çokça görülen ve farklı boyutlara sahip türleri öncelikle inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yine bu konu altında belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım
Cevaplarınız yeterli tşekkürler ama bi sıkıntım var mağazanızdan alışveriş yapmak istiyorum ama kartım online işlemlere kapalı olduğundan alamıyorum sizden kapıda ödeme seçeneğini eklerseniz yada sizinle görüşsem daha farklı bir yolda ödeme yapmak isterim sizden almak istiyorum çünkü formunuzdan baya destek alıyorum destek olursanız çok memnum olurum

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
541
531
375
Ödüller
8
LV
3

Cevaplarınız yeterli tşekkürler ama bi sıkıntım var mağazanızdan alışveriş yapmak istiyorum ama kartım online işlemlere kapalı olduğundan alamıyorum sizden kapıda ödeme seçeneğini eklerseniz yada sizinle görüşsem daha farklı bir yolda ödeme yapmak isterim sizden almak istiyorum çünkü formunuzdan baya destek alıyorum destek olursanız çok memnum olurum

Kredi kartıyla ödeme sistemi birkaç saat önce aktif edildi. Şuanda ödeme yapabilirsiniz. Ürün eksikliğinin dışında kalan tek eksiğimiz karınca ürünlerinde kargo anlaşmamız olmadığı için en uygun kargo firması ilan PTT ile karşı ödemeli olarak gönderebiliyoruz. Ortalama 12 ~ 20 ₺ civarında kargo bedeli çıkıyor. Bu şekilde alışveriş yapmak isterseniz sistem şuan için aktif. Yeni kargo anlaşması ve ürün temini için önümüzdeki hafta içerisinde forumda gelişmeleri paylaşacağım. Farklı bir sorunuz varsa özelden yazabilirsiniz :)

Düzeltme : Kartınızın online işemlere kapalı olduğunuzu belirtmişsiniz sonradan fark ettim. Kapıda ödeme için kargo firmaları ile anlaşma yapmamız gerekiyor ve şuan için mümkün değil. Kredi kartı haricinde havale ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt