Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Protein desteği

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

5-10 yumurtalı bir kraliçem var protein desteği versem yumurtaların gelişim süreci hızlanır mı ?

Benzer konular

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Tam aksine strese soktuğunuz için gelişim sürecine etkisi olmayacağı gibi yumurtaları bile yiyebilir. Hobide tecrübesiz kişilerin en büyük problemleri 7/24 gözetim altında tutmak istemeleri. Bazen kraliçeden önce bizler stres yapıyoruz. Rahat bırakın kraliçeleri 1 ay, 2ay.

Kraliçeyi her rahatsız ettiğinizde yumurtalama veya işçi alma süreciniz uzuyor.(haftada bir bakıyor olmanız kraliçeyi rahatsız etmiyorsunuz anlamına gelmez)

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

Tam aksine strese soktuğunuz için gelişim sürecine etkisi olmayacağı gibi yumurtaları bile yiyebilir. Hobide tecrübesiz kişilerin en büyük problemleri 7/24 gözetim altında tutmak istemeleri. Bazen kraliçeden önce bizler stres yapıyoruz. Rahat bırakın kraliçeleri 1 ay, 2ay.

Kraliçeyi her rahatsız ettiğinizde yumurtalama veya işçi alma süreciniz uzuyor.(haftada bir bakıyor olmanız kraliçeyi rahatsız etmiyorsunuz anlamına gelmez)
abi benim kraliçe cata nodus iki güne beslemek gerekiyo onu ne yapayım

Users who are viewing this thread

Üst Alt