Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba ben avla123

avla123

Media
4 Nis 2020
38
11
50
LV
0

Ad: Murat

Mevcut kolonim: Şuan için yok fakat gerçekten olmasını isterdim.

Beslediğim diğer canılar: Annemin rahatsızlığından dolayı evde hayvan bakamıyordum fakat bundan sonra karınca bakmayı düşünüyorum

Beslemediğim fakat ilgi duyduklarım: Karıncalar(Yeni başladı :)) ve İguanalar

Kendim hakkında: Aslında çok bir şey yok benim hakkımda 23 yaşına kadar zamanının %80'ini bilgisayarda geri kalan %20'sini kendine ve çevresine harcayan bir kişiyim(kendimi övdüm mü sövdüm mü bilmiyorum :))

Bu hobi nasıl başladı: Youtube'da Elraen gerçek adıyla Tuğkan abimizin Karınca Çiftliğim adlı kanalında görmem ile başladı şuana kadar attığı tüm videoları ve diğer insanların videolarını izlememle birlikte benimde rahat rahat bakabileceğim kafamı dağıtabileceğim bir hobi haline gelmiş bulunmaktadır.

Not: İstanbul'da oturuyorum Kraliçe aramak için en iyi zaman ne zaman bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum.

Benzer konular

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Hoş geldiniz.
Zaman içerisinde her türlü tecrübeyi öğreneceksiniz. Sadece 1 yada 1,5 yıla ihtiyacınız olacak. :)

avla123

Media
4 Nis 2020
38
11
50
LV
0

Hoşbuldum iyi ki Tuğkan gibi biri karıncalar hakkında bilgi vermiş yoksa evde yetiştirilir mi diyenlerden olacaktım :)

Bayflozof

Majör
25 Mar 2020
43
34
80
LV
0

Ad: Murat

Mevcut kolonim: Şuan için yok fakat gerçekten olmasını isterdim.

Beslediğim diğer canılar: Annemin rahatsızlığından dolayı evde hayvan bakamıyordum fakat bundan sonra karınca bakmayı düşünüyorum

Beslemediğim fakat ilgi duyduklarım: Karıncalar(Yeni başladı :)) ve İguanalar

Kendim hakkında: Aslında çok bir şey yok benim hakkımda 23 yaşına kadar zamanının %80'ini bilgisayarda geri kalan %20'sini kendine ve çevresine harcayan bir kişiyim(kendimi övdüm mü sövdüm mü bilmiyorum :))

Bu hobi nasıl başladı: Youtube'da Elraen gerçek adıyla Tuğkan abimizin Karınca Çiftliğim adlı kanalında görmem ile başladı şuana kadar attığı tüm videoları ve diğer insanların videolarını izlememle birlikte benimde rahat rahat bakabileceğim kafamı dağıtabileceğim bir hobi haline gelmiş bulunmaktadır.

Not: İstanbul'da oturuyorum Kraliçe aramak için en iyi zaman ne zaman bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum.
Hoşgeldin dostum. İstanbulda bildiğim kadarıyla nisan ve mayıs aylarında bolca uçuş oluyor.

avla123

Media
4 Nis 2020
38
11
50
LV
0

Hoşgeldin dostum. İstanbulda bildiğim kadarıyla nisan ve mayıs aylarında bolca uçuş oluyor.

Teşekkür ederim şuanda Nisan'ın 6sı fakat dışarıda yağmur var. Hava şartları karıncanın ortalarda gözükmesini engeller diye tahmin ediyorum senin bu konu hakkında bilgin var mı? Kraliçeler nerelerde bulunur?

Bayflozof

Majör
25 Mar 2020
43
34
80
LV
0

Teşekkür ederim şuanda Nisan'ın 6sı fakat dışarıda yağmur var. Hava şartları karıncanın ortalarda gözükmesini engeller diye tahmin ediyorum senin bu konu hakkında bilgin var mı? Kraliçeler nerelerde bulunur?
Genelde bitkili çimenlik alanlarda (yürüyüş yolu, park olabilir) bulabilirsin. Hava sıcaklığı, rüzgar ve nem önemli etkenler. Ilık-sıcak biraz da nemli rüzgarsız havalarda kolaylıkla uçuşlara denk gelirsin diye düşünüyorum. Yağmur sonrası açık ve sıcak bir günde denk gelebilirsin. Ama kesin bir şey yok bir gün hava şartları mükemmelken hiç bulamayıp, soğuk bir havada uçuşa da denk gelebilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur

Users who are viewing this thread

Üst Alt