Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Rexolion

Rexolion

Pupa
3 Nis 2020
22
21
30
LV
0

İsim: Kemal
Mevcut Kolonilerim;
-Formica rufibarbis 35 işçili
Karınca hobisiyle 1 yıldır ilgileniyorum anlayacağınız daha tecrübesizim. Hobilerim olarak yazılım, 3D tasarım ve robotik diyebilirim. Hafif ilgim oluşurken bulduğum bu kraliçe ile atıldım bu hobiye ve 1 sene içinde bir rafım karıncaların oldu. Normalde üşengeç ve yavaş bir tipim fakat yaptığım iş hoşuma gidiyorsa tutabilene aşk olsun bende böyle garip bir tipim. İlk defa ciddi bir şekilde foruma katılıyorum umarım bir sıkıntı çıkarmam.:)

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
541
531
375
Ödüller
8
LV
3

Aramıza hoş geldin Kemal sıkıntı değilde neşe katacağına eminim :D 3D tasarımla ilgilisin fakat 3D yazıcılar ile ilgileniyor musun yada yakınlarında baskı alabilme imkanın var mı?

Rexolion

Pupa
3 Nis 2020
22
21
30
LV
0

Aramıza hoş geldin Kemal sıkıntı değilde neşe katacağına eminim :D 3D tasarımla ilgilisin fakat 3D yazıcılar ile ilgileniyor musun yada yakınlarında baskı alabilme imkanın var mı?
Etrafımda maalesef yok fakat teknik bir okula gittiğim için 3 ayrı 3D yazıcımız var oradan yararlanıyorum. Eğer para toplayabilirsem kendime de alacağım.

Users who are viewing this thread

Üst Alt