Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Rehber Meyve Sineği Nasıl Yakalanır

• Konbuyu başlatan Mssr
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:40

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

kdlogo.png

Canlı yem olarak kullanmak için yada evinizdeki meyve sineklerini tek tek uğraşmadan kolayca yakalayıp dışarı atmanız için bir tuzak tarifi vereceğim: plastik bir bardak yada bir kabı alıyoruz içine meyve sineklerinin dikkatini çekecek meyvenin içini yada meyveyi kesip koyuyoruz örnek: erik, elma, armut. Sonra kullandığımız kabın üstünü streç film ile kapatıp meyve sineği kadar iğne ile delikler açıyoruz ve tuzağımız hazır oluyor sonra bu tuzağı bizim geçip meyve sineklerini kaçırmayacağımız bir yere koyuyoruz, meyve sinekleriniz hayırlı olsun! ?

meyvesinegi.png

Benzer konular

ekones1

Süper Majör
21 May 2020
119
88
105
LV
0

canlı yem olarak kullanmak için yada evinizdeki meyve sineklerini tek tek uğraşmadan kolayca yakalayıp dışarı atmanız için bir tuzak tarifi vereceğim; plastik bir bardak yada bir kabı alıyoruz içine meyve sineklerinin dikkatini çekecek meyvenin içini yada meyveyi kesip koyuyoruz örnek: erik, elma, armut. Sonra kullandığımız kabın üstünü streç film ile kapatıp meyve sineği kadar iğne ile delikler açıyoruz ve tuzağımız hazır oluyor sonra bu tuzağı bizim geçip meyve sineklerini kaçırmıyıcağımız bir yere koyuyoruz.Meyve sinekleriniz hayırlı olsun ?
Karasinek kültürü tarifi bekliyoruz

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

peki o vakite kadar nasıl yaşatacam ben günde 1 yaklamaktansa 1 günde 30 tane yakalarım ayın ihtiyacını karşılarım. Ama nasıl yaşatacam ne ile beslicem??

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

arkadaşlar bu videodaki kültürü yapabilirsiniz yakaladığınız meyve sineklerini yada karasinekleri bu tarife koyup ürete bilirsiniz yada dediğim tuzağa koyduğunuz meyvelere yumurtlayabilirler (kara sineklerde denemedim ama işe yarıyıcağını düşünüyorum)

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

kara sinek üretimi için aynı tarifin yumurta şekerli su ve mısır unuyla yapabilirsiniz

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

arkadaşlar bu videodaki kültürü yapabilirsiniz yakaladığınız meyve sineklerini yada karasinekleri bu tarife koyup ürete bilirsiniz yada dediğim tuzağa koyduğunuz meyvelere yumurtlayabilirler (kara sineklerde denemedim ama işe yarıyıcağını düşünüyorum)
video acayip komik değilmi ? ? ??

Users who are viewing this thread

Üst Alt