Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Günlük 02 Camponotus Sp.

Açtığın günlüğün öne çıkması için günlük ön ekini kullanabilirsin.

UurCan

Majör
Deneyimli Hobici
8 Şub 2022
61
85
60
Ödüller
3
LV
2

20220330_093651.jpg
30/03/2022
Sıcaklık: 21°
Nem: %43
Merhaba, bugün ikinci kralicemi buldum şimdilik Camponotus Sp. olarak adlandırıyoruz ama Ligniperda olduğunu tahmin ediyorum yine ilk işçiyi beklemek zorundayım normalde bunun günlüğünü açmayacaktım ama boyut farkı çok vardı ikisinin arasında görünüş ve renk aynı olsa da boyutlarında gözle görülür fark vardı ve bunun da günlüğünü açmak istedim kod adı 02.
Şuan stressiz çok sakin tüpte öylece duruyor nemli alanı sevdi yine çift asetat kağıdına sardım karanlıkta sayılır üzerlerine 2 kat daha asetat koydum kitaplığımda duruyorlar.
1 hafta sonra görüşmek üzere, boyut farklarını ve tüpe alışma süreleri gibi detayları yazacağım ?
20220330_093016.jpg
20220330_093000.jpg
20220330_093006.jpg
UurCan

Son düzenleme:

oguzyel

Yumurta
14 May 2022
3
0
5
LV
0

Test tüpünü nerde buldun Acaba her yere sordum bulamadın internetten aldıysdan link atarmısın bide ölcülerini sogleye bilecenmi acaba

UurCan

Majör
Deneyimli Hobici
8 Şub 2022
61
85
60
Ödüller
3
LV
2

Şuan ki durumu nedir, yumurta aldınız mı?
Maalesef garip bir şekilde yumurtlamadı sıcaklık, nem gayet ideal stres olmayacağı karanlık bir ortamda ama yumurtlamadı. Diğer bulduğum kraliçeyi Murinusla takaslamıştım onun günlüğünü kapatmayı unutmuşum 😅
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Test tüpünü nerde buldun Acaba her yere sordum bulamadın internetten aldıysdan link atarmısın bide ölcülerini sogleye bilecenmi acaba
Ant Store Turkey, Karıncam.com, UAW gibi bu işi yapan kişilerden alabilirsin ayrıca discord gruplarına ilan verebilirsin satan bireyler çıkacaktır son olarak bazı kırtasiye, eczane ve medikalcilerde bulabilirsin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt