Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Rehber 10- Outworld (Beslenme Alanı) Nasıl Yaparım ( Karınca Hobisine Başlangıç )

Erdem

Süper Majör
Emektar
26 Mar 2022
106
99
105
Ödüller
2
LV
1

10- Outworld (Beslenme Alanı) Yapımı

Eğer Karıncalarınızın sayısı arttıysa Outworld (Beslenme Alanı) Yapmanız gereklidir. Eğer bütçeniz yetiyor ise yapmanıza gerek kalmaz Karınca Hobisi ile ilgili malzemeler satan yerlerden Outworld Alabilirsiniz.

Outworld Yapmak İçin Gerekli Malzemeler:

(1) Bir Adet Peynir Kutusu.

(2) Taban Malzemesi Cinse Göre Değişebilir. Ben Messor'larda Genellikle Silis Kum'un Kullanılmasını Tavsiye Ediyorum.

(3) Pet Şişe Kapağı, Ben Test Tüpü Yerinden Oynamasın Diye Hafif Çakmakla Erittim Tüpü Bastırdım Yerini Yaptım.

(4) Zeytinyağı ve Bebek Pudrası Karışımı Yapıp Kenarlara Sürüyoruz Tırmanamıyorlar, Kapağı Açık Kalıyor Sorun Olmuyor.
Siz İsterseniz Peynir Kutusunun Kapağının Üstünü Kare Bir Şekilde Keserek Sineklik Alıp Sinekliği Kestiğiniz Yere Yapıştırıp Kapağı Kapatsanızda Olur.

Çöpleri tüpten dışarıya atıyorlar Temizleme, Stres sorunu az oluyor.

Yem verirken sıkıntı olmuyor, Un Kurdu attığınız zaman hemen tüpe taşıyorlar.
Keyifleri Yerinde Oluyor :)

FİNAL:
Son hali (Görsel 1 bkz.)'daki gibi oluyor.
for-1.jpg