Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

+18 işçili Camponotus Sanctus

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar formikaryuma aldığım +18 işçili karınca kolonim var outworlde bildiğiniz açık büfe yaptım un kurdu bölüp koydum haşlanmış et koydm beyaz yumurta koydm hiç ellemediler başta sonrasında haşlanmış eti aldılar 2 gün geçti şimdide canlı un kurdu koydm fakat işçiler çok az outworlde çıkıyor 1-2 işçi ve şekerli su içiyorlar canlı kurtun üzerinden taşmış gibi geçiyorlar sebebi nedir

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Benim kolonilerimde aynı outworlde çıkan işçi sayısı 5 geri kalanı full yumurta başında :) yani diyeceğim o ki 15 20 işçili az sayıdaki kolonilerde öncelikleri her zaman yumurtalar beslenme ve su ihtiyaçları için görevli 3-5 işçi outworlde çıkıp hallediyor.. zamanla koloni sayısı arttıkça ve büyüdükçe gezgin işçilerde artacak

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Benim kolonilerimde aynı outworlde çıkan işçi sayısı 5 geri kalanı full yumurta başında :) yani diyeceğim o ki 15 20 işçili az sayıdaki kolonilerde öncelikleri her zaman yumurtalar beslenme ve su ihtiyaçları için görevli 3-5 işçi outworlde çıkıp hallediyor.. zamanla koloni sayısı arttıkça ve büyüdükçe gezgin işçilerde artacak
ama çikan işçiler taş muameledi yapıyor neden böyle

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Yeni doğan işçiler doğduktan sonra bikaç gün boyunca hemşirelik yapıp larvalara bakarlar sonra ağır işlere başlarlar 18 işçili bi koloni için outworldde 2 işçi normal

Users who are viewing this thread

Üst Alt