Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

4meinn - Gelin Tanışalım!

4meinn

Yeni Üye
11 Mar 2020
17
17
3
Ad: Metin
Mevcut kolonim: Henüz koloni sayılmaz minik bir Messor Structor’ım var. Yağmurlu bir günde yolda ölmek üzere olduğu için kraliçe olduğunu bilmeden aldım ve bu mecraya ister istemez beni sokanda o oldu. Memnun muyum, fazlasıyla.
Beslediğim diğer canılar: Bu konuda sınırım yok ne bulursam beslerim. Hali hazırda Dev afrika achanitalarım, yeni doğan gonzales yavrularım (ve ebeveynleri), tüplerdeki diğer ufak eklembacaklı canlılarım vs vs..
Beslemediğim fakat ilgi duyduklarım: axolotlar ve ateş karıncaları

Kısaca Ben Kimim?
Aslına bakarsanız yukarıda kendimi genel olarak ifade ettiğini düşünüyorum ama burada biraz daha detaya girmenin kimseye zararı olacağını sanmam. Metin, 18 yaşında bir çok uğraşı olan, çok yönlü ve dengesiz bir kişilik. Nedir bu uğraşlar? Örneğin at sürercesine bisiklet sürer, spreyi elime alıp duvarlara renk katar, ringe çıkıp afiyetle dayak yer veya 80 derece yaz gününde 8-10 saat aralıksız bilgisayarda oturabilir ve bu süreçte gerek yayın açar gerek oyun oynar gerekse yöneticisi olduğum community ile birlikte ödüllü / ödülsüz maçlar düzenlerim. Karakterim gereği elimi sürdüğüm her şeyi tabiri caiz ise dibini görmeden (b*kunu çıkarmadan) rahat bırakmam. Hayatımın tam anlamıyla en özet şekilde açıklaması ancak böyle yapılabilirdi sanıyorum.

Son Olarak,
Yeni dahil olduğum bu topluluğa son derece bağlandım. Gerek admin beyin ilgisi gerekse akvaryum emeklisi abimizin postları bana son derece samimi ve uğraşılmaya, muhattap olunmaya değer olduklarını gösteriyor. Umarım aramıza yeni arkadaşlar geldikçe ve sayımız arttıkça bu güzel duyguları kaybetmez ve çok daha güzel dostluklara, arkadaşlıklara yelken açarız. Şuanlık bu kadar yazmamın yeterli olacağını düşünüyorum, gerek gördüğüm takdirde ilerleyen zamanlarda editlerim. Okuduğunuz için çok sağolun, varolun. m4t positive.

Son düzenleme:

Bu konu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt