Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Acaba cinsi nedir ? bu türü beğendim kraliçesini edinmek istiyorum fakat türüyle alakalı bilgim yok

Emirhan Altun

Yumurta
29 Mar 2022
2
0
5
LV
0

Ormanlık alan yakınlarında mat siyah arka kısmı sivri bir karınca buldum ve beğendim kraliçesini edinmek istiyorum fakat türüyle alakalı bilgim yok acaba türünü söyleyebilir misiniz eğer 1den fazla fikriniz varsa yazın

Ekli dosyalar

• IMG-20220329-WA0003.jpg
    IMG-20220329-WA0003.jpg
    81.3 KB · Görüntüleme: 149

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Resim uzak ve net olmasada Camponotus'a benzettim belki daha net cevap verecek keskin gözlü arkadaşlar vardır ☺️

Emirhan Altun

Yumurta
29 Mar 2022
2
0
5
LV
0

Aynen Campoya benziyor.
Teşekkürler banada resmi babam bulup attı eğer yine bulursak daha detaylı çekerim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Resim uzak ve net olmasada Camponotus'a benzettim belki daha net cevap verecek keskin gözl
Resim uzak ve net olmasada Camponotus'a benzettim belki daha net cevap verecek keskin gözlü arkadaşlar vardır ☺️
Teşekkürler banada resmi babam attı tekrar bulursam daha detaylı paylaşırım bu arada ben messor structor beslemek istiyorum fakat ne zaman kraliçe aramam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilir misin acaba ?

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Son günlerde messor uçuşları bir çok şehirde başladı havalar 22-23 derece olduğu sürece uçuşlar Nisan sonuna kadar devam edecektir.. şu sıralar hergün öğlen vakti bir kaç saat çıkıp yuvalara yakın yerleri gezip dolaşırsan denk gelebilirsin belki

Users who are viewing this thread

Üst Alt