Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Açıklama

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

Arkadaşlar istenmiyorsam söyleyin gerçekten çıkacağım bu bir tartışma değil evet bende hobiye yeni başladığımda yok simillium getirdim diye şeyler söyledim daha doğrusu hobiye yeni başladığımda değil sadece yanılmaydı isterseniz bana inanmayın zorunda değilsiniz gerçekten çok üzüldüm okuyamadım bile yarısını şikayetlerin samimi olduğum insanlar bile neler yazmış yöneticiyle Konuşmak istiyorum şimdiden bay bay iyi hobiler

Benzer konular Forum Tarih
K İlanlar Arşivi 4 480

Benzer konular

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Konuyu çarptırıyorsun adama colobopsis yollicam demissin yollamamissin oysaki yok sende colobopsis

HazarOnur

Yumurta
30 Ağu 2020
1
0
5
LV
0

Arkadaşlar istenmiyorsam söyleyin gerçekten çıkacağım bu bir tartışma değil evet bende hobiye yeni başladığımda yok simillium getirdim diye şeyler söyledim daha doğrusu hobiye yeni başladığımda değil sadece yanılmaydı isterseniz bana inanmayın zorunda değilsiniz gerçekten çok üzüldüm okuyamadım bile yarısını şikayetlerin samimi olduğum insanlar bile neler yazmış yöneticiyle Konuşmak istiyorum şimdiden bay bay iyi hobiler
Bir açıklaman bile yok ki Ege.Hep oyal
Şuanda senden tek istediğim şey Camponotus Santcus kolonim eline sağ salim ulaştı mı onu söyle.Ve ayrıca baştan söyledim sana yollamadiysan yollamadım de dedim.Dürüstce söyleyebilirdin

Users who are viewing this thread

Üst Alt