Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Adana Canlı Yem Güvenilirmi

KaanDBK

Yumurta
7 Kas 2022
14
0
5
LV
0

Adana canlı yemden sopa böceği almayı düşünüyorum. Ama forumda bir arkadaş demişki: ''Adana Canlı yemden sopa böceği alacaktım ancak facebook gruplarında bir kaç gönderi gördükten sonra vazgeçtim. Kişi yumurtaları aylarca kuluçka sisteminde bekliyor çıkmayınca şüphelenip yumurtaları kesiyor ve içi boş çıkıyor. Fotoğrafları da yüklüyor. Bu gibi 2-3 kişi gördükten sonra almaktan vazgeçtim.'' demiş

sizce böyle bir şey olma ihtimali var mı, yoksa güvenle alışveriş yapabilir miyim ?

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
350
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Ben sadece canlı yem alışverişi yaptım ve memnun kaldım. İlgili birisi kendisi. Ama sopa böceğini bilemem. Zaten doğrudan sopa böceği satışı yok diye biliyorum, dediğiniz gibi yumurta satışı yapılıyor. O konuda birşey söyleyemem

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Canlı yem konusunda sıkıntı yok diyebiliriz.. ama sopa ve yaprak böceklerinin direk olarak satışı yok yumurta olarak satış yapıyorlar.. doğru inkübe edildiğinde ve birazda şans ile yumurtalardan verim alabilirsin yani 5 yumurta aldığında 5 tanesinden böcek çıkacak diye beklememek gerekir bu yüzden çoğu kişi 5 değil 10 tane yumurta alıyor..

detizefidir

Yumurta
15 Kas 2022
21
5
15
LV
0

hem sorun yaşamadığım hem de en ucuz bulduğum tek yer sanırım. 4 yıldır alışveriş yapıyorum yem konusunda bir sıkıntı yaşamadım. sopa böcekleri konusunda yumurta olarak teslim ediliyor. her aldığın yumurtadan canlı çıkacak diye bir durumun olması biraz güç bir konu. o yüzden 5 10 tane alınır fiyatı da uygun zaten.

KaanDBK

Yumurta
7 Kas 2022
14
0
5
LV
0

Canlı yem konusunda sıkıntı yok diyebiliriz.. ama sopa ve yaprak böceklerinin direk olarak satışı yok yumurta olarak satış yapıyorlar.. doğru inkübe edildiğinde ve birazda şans ile yumurtalardan verim alabilirsin yani 5 yumurta aldığında 5 tanesinden böcek çıkacak diye beklememek gerekir bu yüzden çoğu kişi 5 değil 10 tane yumurta alıyor..
10 tane extatosoma tiaratum yumurtası aldım. Çıkma oranı %80 diyor. 10 yumurtadan 8 tanesi çıkacak yani. ama bana 6 tane bile çıksa şuanlık yeter

Users who are viewing this thread

Üst Alt