Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

albo tarantulam hakkında yardım

markovka

Pupa
28 Ara 2022
77
18
30
LV
0

herkese merhabalar iyi hobiler dilerim albolar yer türü olmasına ragmen fırsatçı kazıcılar olduklarını biliyordum fakat
elimdeki l2-3 albom kendine baya karınca tüneli gibi tüneller oluşturup içerisinden hiç dışarı çıkmıyor.
hayvanın stresli olmasına imkanda yok hiçbirşey yapmadım stresli olması için
abdomenine baktıgımda kararma vb yok ama acaba kabuktamı diye düşündürtüyor.
Sizce bunun sebebi kabukta olmasımı yoksa stresli olmasımıdır? hobide yeniyim görüşlerinize ihtiyacım var :)
WhatsApp Image 2023-01-06 at 6.21.31 PM.jpeg
WhatsApp Image 2023-01-06 at 6.21.29 PM.jpeg

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ekleme: gün içerisinde hiç üst yüzeye çıkmıyor. stres yapmaması için beslemede yapamıyorum.

9938896B-55D6-4417-8D2F-56792C3E6538.jpeg

Son düzenleme:

Benzer konular

shagydigy

Pupa
28 Eki 2021
86
21
30
LV
0

sling tarantulalar yapabilir bunu normaldir . Fotoğraftan mı öyle geldi bilmiyorum ama çok nemli duruyor torf bu kadar nem fazla. Torfun bir köşesini nemlendirin yeter

markovka

Pupa
28 Ara 2022
77
18
30
LV
0

sling tarantulalar yapabilir bunu normaldir . Fotoğraftan mı öyle geldi bilmiyorum ama çok nemli duruyor torf bu kadar nem fazla. Torfun bir köşesini nemlendirin yeter
evet dogru diyorsunuz çok nemli gibi duruyor ama en son 4 gün önce nemledim flaş ile bi garip çıkmış

yunusemretatlı

Yumurta
20 Eki 2022
9
1
15
LV
0

cola kapagını kapı açıp koysam bir çözüm olurmu ?
Arkadaşlarında dediği gibi
Saklanma alanları koyman iyi olur kendilerini güvende hissetmeleri için önemli
Harici olarak juve boy tarantulalarda çukur kazabiliyor, saklanma alanı olmasına rağmen kendilerini çukur kazıp saklayabiliyor bunlar olağan şeyler hele ki sling için..

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

saklanma alanı koymana gerek yok şuanki tünelden bir farkı olmayacak daha büyük boylarda saklanma alanı kullanabilirsiniz

Özelden yardımcı olayım
yardımcı olacaksanız buradan olun başkaları da görüp faydalansın niye özelden?

markovka

Pupa
28 Ara 2022
77
18
30
LV
0

saklanma alanı koymana gerek yok şuanki tünelden bir farkı olmayacak daha büyük boylarda saklanma alanı kullanabilirsiniz

yardımcı olacaksanız buradan olun başkaları da görüp faydalansın niye özelden?
canlıyı aldıgım kişi.

Users who are viewing this thread

Üst Alt