Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ankara elden test tüpü satan yer buldum

• Konbuyu başlatan EfeS
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:06

EfeS

Pupa
Stajyer Editör
8 Tem 2021
80
12
30
LV
0

Ankarada test tüpü satan yer bilen var mi? bir sürü medikal, eczane, labaratuvar malzemesi tedarikcisine sordum hiçbiri satmıyor.

Benzer konular

romar

Yumurta
11 Mar 2022
13
4
15
LV
0

Ankarada test tüpü satan yer bilen var mi? bir sürü medikal, eczane, labaratuvar malzemesi tedarikcisine sordum hiçbiri satmıyor.
2yıl önce Beşevler den bi medikalciden almıştım genellikle hastaneye yakın medikallere bakmanı tavsiye ederim

Erenk

Yumurta
4 Nis 2022
35
5
15
LV
0

Geçen gün aldım daha yeri gazi hastanesinin üst kısmında medikaller var orada satılıyor 2-3 tl olması gerek büyük boy tüplerin

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Geçen gün aldım daha yeri gazi hastanesinin üst kısmında medikaller var orada satılıyor 2-3 tl olması gerek büyük boy tüplerin
Hocam size zahmet olmassa aldığınız işletmenin adini yazarmisiniz gitmeden soruyim ellerinde varmı bana biraz uzak da boşuna gitmiş olmiyim. Gazi üniversite hastanesini diyorsunuz değilmi.

Erenk

Yumurta
4 Nis 2022
35
5
15
LV
0

Hocam size zahmet olmassa aldığınız işletmenin adini yazarmisiniz gitmeden soruyim ellerinde varmı bana biraz uzak da boşuna gitmiş olmiyim. Gazi üniversite hastanesini diyorsunuz değilmi.
Hocam geç gördüm kusura bakma tam hatırlamıyorum ismini gazinin arka çıkışında ezcanelerin olduğu tarafta üst yola çıkarken bir optikçi var sarı tabelalı onun üstünde hemen

Users who are viewing this thread

Üst Alt