Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ankara Karınca Uçuşu

Erenk

Yumurta
4 Nis 2022
35
5
15
LV
0

Arkadaşlar merhaba ben yeni bu hobiye başlamak istiyorum. Keçiören/Yükseltepe civarında oturuyorum. Kraliçe karınca bulmaya çalışıyorum bu bölge biraz dağlık ve toprak ağaç yok denilecek kadar az. Kaldırımlara bakıyorum henüz bulamadım ne yapmam gerekiyor?

Benzer konular

KAĞAN

Yumurta
6 Şub 2022
32
9
15
LV
0

Aramaya devam et o önüne çıkar zaten ama bazen zaman alabiliyor ilk kraliçeyi bulmak ben dışarda aramama rağmen bulamamıştım evde 2 tetra 1 tanede nylanderia bulmuştum yani biraz şans işi desem yalan olmaz sabırlı olman lazım, bu süredede hobiyle ilgili kendini geliştirebilirsin ben öyle yapmıştım

Erenk

Yumurta
4 Nis 2022
35
5
15
LV
0

Aramaya devam et o önüne çıkar zaten ama bazen zaman alabiliyor ilk kraliçeyi bulmak ben dışarda aramama rağmen bulamamıştım evde 2 tetra 1 tanede nylanderia bulmuştum yani biraz şans işi desem yalan olmaz sabırlı olman lazım, bu süredede hobiyle ilgili kendini geliştirebilirsin ben öyle yapmıştım
Teşekkür ederim güzel yorumun için bakmaya devam edeyim dediğin gibi, bu süreçte de videolar izleyip bilgi alıyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt