Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ankara Kraliçe Karınca

karincahobimm

Yumurta
10 Eki 2021
17
3
15
LV
0

Merhabalar! Kraliçe karınca bulursam hobiye ilk defa başlamış olacağım.Önceki hafta kanatlı kraliçe karınca gördüm çiftleşmemiş olduğunu düşündüğüm için almadım.Kanatsız aradım ama insanlar ezmişler hiç canlı kanatsız kraliçe karıncaya rastlamadım,bulamadım.Neyse Ankara içinde elden teslim alabileceğim ücretsiz kraliçe karınca veren var mı acaba?(Evet biliyorum bu devirde kim kime bedava veriyor ama yine de şansımı denemek istedim)iyi günler...

Benzer konular

Erenk

Yumurta
4 Nis 2022
35
5
15
LV
0

Ben bugün kanatlı buldum forumda ki görsellerin bazılarında da kanatlı koloniler kuruluyor alıp bakmak lazım. Ben de ankarada oturuyorum son zamanlarda uçuşlar çoğaldı denk gelebilirsin muhtemelen

YaKaMoZ AG

Yumurta
27 Mar 2022
8
1
15
LV
0

Merhabalar! Kraliçe karınca bulursam hobiye ilk defa başlamış olacağım.Önceki hafta kanatlı kraliçe karınca gördüm çiftleşmemiş olduğunu düşündüğüm için almadım.Kanatsız aradım ama insanlar ezmişler hiç canlı kanatsız kraliçe karıncaya rastlamadım,bulamadım.Neyse Ankara içinde elden teslim alabileceğim ücretsiz kraliçe karınca veren var mı acaba?(Evet biliyorum bu devirde kim kime bedava veriyor ama yine de şansımı denemek istedim)iyi günler...
ankara keçiörende yaşıyorum elimde messor ve bal karıncası var istersena satabilirim

Users who are viewing this thread

Üst Alt