Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Aranızda Dinazor besleyen var mı?

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Talepleri görmek için mağazada yapılan aramaları inceliyordum ve "DİNAZOR" anahtar kelimesini görünce şaşırdım :D
Aranızda dinazor besleyen varsa lütfen türe özgü bakımını anlatsın ? Düşünüyorumda Jurassic Park gibi formikaryum yapmışım beslemeyi aksatınca dinom beni yiyor... ?

Xiv6Qs.png

nrgzenes

Media
16 Nis 2020
57
24
50
LV
0

ben besliiyorum hocam styracosaurus var bende bakımı biraz zorluyor insanı kendimden çok onu besliyorum gergedan gibi çikas ve palmie ile beslemem gerekiyor ama ankarada yok sizsin oralarda varsa gönderin bana palmie yaprağı falan :D:D:D

Thordius

Süper Majör
Deneyimli Hobici
26 Ocak 2020
136
146
140
Ödüller
2
LV
1

İyi düşünmek istiyorum ama ne bileyim bana yaşayan dinazor "Triops" aramasının yaparken kelime tasarrufu yaptığını düşünüyorum. Ama tebessümde yüzümden eksik olmuyor :)

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

İyi düşünmek istiyorum ama ne bileyim bana yaşayan dinazor "Triops" aramasının yaparken kelime tasarrufu yaptığını düşünüyorum. Ama tebessümde yüzümden eksik olmuyor :)
Hiç bu açıdan düşünmemiştim sanırım en yerinde yorum bu oldu ☺

Users who are viewing this thread

Üst Alt