Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ateş Karınlı Çin Semenderi (Cynops Orientalis) Yumurta bakımı

sectaup

Yumurta
12 Mar 2022
7
2
15
LV
0

Merhaba,

Biri dişi biri erkek olarak iki adet semenderim var. Dün ve bugün 19 adet yumurta aldım. İnternet üzerinden pek bilgi yok, genel olarak axolotl türü hakkında bilgi var. Axolotl yumurtalarına yapılan bakımların aynısını yapıyorum şu an kendi yumurtalarıma lakin tür farkı olduğu için illa ki değişiklikler vardır. Konu ile ilgili bilgisi olan biri iletişime geçerse çok sevinirim.

Discord: secta#7199
İnstagram: sectaup

Benzer konular

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Merhaba,

Biri dişi biri erkek olarak iki adet semenderim var. Dün ve bugün 19 adet yumurta aldım. İnternet üzerinden pek bilgi yok, genel olarak axolotl türü hakkında bilgi var. Axolotl yumurtalarına yapılan bakımların aynısını yapıyorum şu an kendi yumurtalarıma lakin tür farkı olduğu için illa ki değişiklikler vardır. Konu ile ilgili bilgisi olan biri iletişime geçerse çok sevinirim.

Discord: secta#7199
İnstagram: sectaup
Yabancı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla yumurtaları anne babanın yememesi için başka bir akvaryuma alıp 3 hafta kadar beklemen yeterlidir

sectaup

Yumurta
12 Mar 2022
7
2
15
LV
0

Yabancı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla yumurtaları anne babanın yememesi için başka bir akvaryuma alıp 3 hafta kadar beklemen yeterlidir
neyse ki bunu şansa bala doğru yapmışım. gördüğüm her yumurtayı alıp başka kaba koydum bakalım beklemek kaldı geriye sadece teşekkür ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt