Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Balık yemi Ve Kaplumbağa Yemi

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Daha önce hiç balık yemi yada kaplumbağa yemi ile besleme yapan oldu mu olduysa balık yemini nasıl veriyorsunuz? Ufalayıp mı veriyorsunuz yoksa direk tüpün ağızda bırakıyor musunuz detaylı anlatırsanız sevinirim
IMG_20201019_021446.jpg

Benzer konular

Anon

Pupa
1 Tem 2020
37
7
30
LV
0

Kardeşim test edebilirsin az ver yiyebilirler. Şahsen ben balık yrmi önermiyorum sucuk tarzında ve üzüm elma incir felan veriyorum.
Hocam yanlış anladınız ben gerçekten yiyen türleri sordum. Yem olarak balık yemi hiç kullanmadım(gammarus hariç),bir bilgim yok.

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Hocam yanlış anladınız ben gerçekten yiyen türleri sordum. Yem olarak balık yemi hiç kullanmadım(gammarus hariç),bir bilgim yok.
İlk baştada dediğim gibi balık yrmi çok önermiyorum sonuçta doğal bir şey değil işlenip yapılıyor ve hiç bozulmasın diye katkı maddesi koyuyorlar. Bunun yerine doğal meyve, böcek, sucuk tarzı şeyler daha iyi olur.

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Balık yemi verdiğimde kraliçe yememişti sonra aldım kelebek verdim (parçalayıp küçültüp verdim) yine yemedi sanırım ilk işçiyi beklemek şart =)

Users who are viewing this thread

Üst Alt