Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bartın'da kraliçe bulabilir miyim?

Taskinazo

Pupa
7 Nis 2021
66
25
30
LV
0

Bu mevsimde bartın genellikle soğuk olur ama öğle saatleri hava güneşli ve 21 dereceye kadar çıkan bi sıcaklık söz konusu aynı zamanda %10-15 arası nem ile karşılaşmaktayız rüzgar hafif seyretmekte acaba bu değerlerin olduğu günlerde kraliçe aramaya çıksam bulabilme şansım var mıdır (olsa da olmasa da aramaya çıkacağım belki bulurum )
Görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum...

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Öncelikle merhaba. Ben de Bartın' da yaşıyorum. Bu aylarda solenopsis fugax, crematogaster bulma ihtimalin var. Bir de bulduğum bazı messor yuvalarında alateler gördüm. Onlar da yakında uçabilir.

Taskinazo

Pupa
7 Nis 2021
66
25
30
LV
0

verdiğin bilgiler için tesekkür ederim kesinlikle işime yarayacaktır ayrıca messor konusunda haklısın ben bugün çok sayıda messora denk geldim resmen adım attığım her yerde messor vardı bi tanesini de aldım tüpe koydum hatta

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

verdiğin bilgiler için tesekkür ederim kesinlikle işime yarayacaktır ayrıca messor konusunda haklısın ben bugün çok sayıda messora denk geldim resmen adım attığım her yerde messor vardı bi tanesini de aldım tüpe koydum hatta
Rica ederim. Bartının hangi bölgesinde yaşıyorsunuz? Uçuşlarda birbirimizi haberdar edelim.

Users who are viewing this thread

Üst Alt