Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Beslediğim Canlıları Nasıl Sıcak Tutabilirim?

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

elimde şuan l2-l3 sling tarantula (boehmei), yaklaşık 15-20 işçili türünü halen daha kesin olarak bilmediğim kraliçe karıncam (campo olabilir) ve tartara dubia unkurdu gibi canlılar var bu arkadaşları nasıl ısıtabilirim yardımcı olabilirseniz müteşekkir olurum.

not: ürün tavsiye edecekler marka ve site söyleyebilirse çok güzel olur.
not2: kendi harçlıklarım ile alacağım ?

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

iklimlendirme dolabı özellikle tarantulalarda tek taraftan ısıtma kullanılmadığı karıncaların tüpüyle vs de direkt temas olmaz

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

Aboww eğer ki kastettiğiniz şey şu aşağıdaki item ise nette en dandikleri 4k fln. açıkçası bana daha az profesyonel, daha az yer kaplayan ve tabi ki birikmiş harçlıklarla alınabilitesi daha yüksek olan bir eşya yahut çözüm lazım.

WHITEVENOM

Media
Emektar
Deneyimli Hobici
28 Eyl 2020
76
44
50
Ödüller
2
LV
1

Aboww eğer ki kastettiğiniz şey şu aşağıdaki item ise nette en dandikleri 4k fln. açıkçası bana daha az profesyonel, daha az yer kaplayan ve tabi ki birikmiş harçlıklarla alınabilitesi daha yüksek olan bir eşya yahut çözüm lazım.
forum hata verdiğinden dolayı resim koyamadım:/

pokerkai

Media
30 Ara 2020
68
23
50
LV
0

merhaba ben daha önce ısıtıcı ped aldım karıncalar için fakat priz çok ısınıyordu güvenemedim daha sonra modemi bir kutuya koydum kolonimide yanına koydum miss gibi sıcak ortam kafam rahat bunu bir düşün istersen :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

ha
yır kastettiğim onlar değil ısıtıcı ped termostat ve strafor vb yalıtkan bir madde ile yapabilirsiniz ben de öyle yapmıştım
bu videodan da bakabilirsiniz

irminia

Pupa
14 Şub 2021
31
11
30
LV
0

oda sıcaklığı yeterli olur bence benim karıncalar tarantulalar odada duruyor bir sorun yaşamadım yem yeme olsun ölüm olsun ayrıca bu türlerde ıstıcı ped kullanılmaz illa ısıtıcam diyorsan bir tane strafor kap bul içine ampul koy sıcaklığı ayarla olsun ilk kabı ayarla ama sıcaklığı ayarlamadan hayvanları koyma

Users who are viewing this thread

Üst Alt