Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bilgi istiyorum (Evet Bilgileyin Beni!)

Panza06

Yumurta
26 Mar 2022
42
12
15
LV
0

Araştırdım fakat detaylı birşey bulamadım yabancı videolarda yorumlarında tek tek okuyorum oralarda da yok foruma sorayım dedim . N incei gold hakkında detaylı tecrübelerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum canlim l2

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

internette çokça var ikinci attığım linkteki forumda çokça konu bulabilirsin

Panza06

Yumurta
26 Mar 2022
42
12
15
LV
0

internette çokça var ikinci attığım linkteki forumda çokça konu bulabilirsin
Bunlara bakmıştım teşekkürler sanırım burada yazanlar harici ekstra değişik bir bilgi yok

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Bunlara bakmıştım teşekkürler sanırım burada yazanlar harici ekstra değişik bir bilgi yok
Türkiye'de malum tarantulalar üzerine kapsamlı bir rehber ve makaleler yok herkes youtube karınca çiftliğim kanalındaki videolardan ne görüyorsa o kadarını biliyor.. birazda hazırcı olduğumuz için araştırmak öğrenmek yerine soru cevap şeklinde ilerliyoruz.. halbuki yabancı kaynaklarda paylaşılan o kadar çok kapsamlı rehber ve bilgi var çünkü bizden hobi olarak 10 sene ilerideler :)

Panza06

Yumurta
26 Mar 2022
42
12
15
LV
0

Türkiye'de malum tarantulalar üzerine kapsamlı bir rehber ve makaleler yok herkes youtube karınca çiftliğim kanalındaki videolardan ne görüyorsa o kadarını biliyor.. birazda hazırcı olduğumuz için araştırmak öğrenmek yerine soru cevap şeklinde ilerliyoruz.. halbuki yabancı kaynaklarda paylaşılan o kadar çok kapsamlı rehber ve bilgi var çünkü bizden hobi olarak 10 sene ilerideler :)
çok haklısın .. teşekkürler yardım için iyi forumlar :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt