Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bombalama

Panza06

Yumurta
26 Mar 2022
42
12
15
LV
0

Sling tarantulamı numune kabında bakıyorum 10 gün önce kabuk attı 3 4 gündür verdiğim yemleri yedi ve abdomen kocaman oldu . Dün ağın üstünde semt oturusu yapıyordu bende kapağı açtım yavaşça direk bombaladı , kapattım 1 2 saat sonra yine açtım yine bombaladı acaba sorun ne olabilir ? Nem vs herşey normal . Türü CC

Benzer konular Forum Tarih
Yetkin Genel Bilgiler 0 853

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Çok basit stress :)
10 gün önce kabuk atıyor ve sen bu 10 günde 3-4 tane yem vermişsin buda demektir kapağının sık açılıp kapanması sarsıntı rahatsız olması vs.. aynı CC den bendede var 2 tane ama ben haftada bir yem veriyorum ve hiç bombalama yapmadılar..

fureagle

Majör
3 Ara 2021
170
54
75
LV
0

Sling tarantulamı numune kabında bakıyorum 10 gün önce kabuk attı 3 4 gündür verdiğim yemleri yedi ve abdomen kocaman oldu . Dün ağın üstünde semt oturusu yapıyordu bende kapağı açtım yavaşça direk bombaladı , kapattım 1 2 saat sonra yine açtım yine bombaladı acaba sorun ne olabilir ? Nem vs herşey normal . Türü CC
Hocam canlı kabuktan çıkınca hemen canlı yem verilmez.1
-1.5 hafta yem vermemek gerekir.Verirsende strese girer bombalama yapar :D

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

kabuk harici de kapağını açtığında strese girip yapması normal

dogucank96

Yumurta
16 Nis 2022
19
10
15
LV
0

Karınca mantığı gibi düşün ne kadar rahatsız edersen o kadar strese girer yavrucak :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt