Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Boost (Herkes farklı şekilde tarif ediyor)

11 Haz 2022
91
7
30
LV
0

Tetramorium kolonimi boostlamayı düşünüyorum.16 işçili.Hijyene dikkat ederek her gün sabah un kurdu verip akşam geri alsam olur mu?Yoksa o kadar beslemek sıkıntı getirir mi?Yarı hasatçı bi tür bildiğim kadarıyla.Tohum vermeyi bayağıdır ihmal ediyorum.Tohumsuz yapamazlar mı?

Benzer konular Forum Tarih
MuhammedK28 Karıncalar 3 522
Verschossen Yem ve Besleme 7 529
Monomer Karıncalar 5 730
A Karıncalar 11 663

Benzer konular

Rezdy

Yumurta
20 Şub 2022
14
6
15
LV
0

boostu hep yaparsan boost olmaktan cikar o artik normal yemekleri olur yani boostu her zaman degil de arada sirada yapmak daha mantikli

Ard-Plt

Süper Majör
Deneyimli Hobici
6 Kas 2021
211
51
110
Ödüller
2
LV
1

boostu hep yaparsan boost olmaktan cikar o artik normal yemekleri olur yani boostu her zaman degil de arada sirada yapmak daha mantikli
Hayır boost dediğimiz zaten sürekli olarak protein takviyesi boost yapıp bir anda kesersen kolonide işçi kaybı yaşarsın.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Tetramorium da boosta gerek yokki zaten çok hızlı gelişip çoğalan bir tür geçen sene benim koloni bir sezonda +200 işçiye ulaşmıştı ayrıca çok fazla çoğalınca kontrolü felanda zor oluyor küçük tür olduğu için..

11 Haz 2022
91
7
30
LV
0

Tetramorium da boosta gerek yokki zaten çok hızlı gelişip çoğalan bir tür geçen sene benim koloni bir sezonda +200 işçiye ulaşmıştı ayrıca çok fazla çoğalınca kontrolü felanda zor oluyor küçük tür olduğu için..
Seneye üniversiteye gideceğim inşallah.O yüzden ne kadar hızlı çoğalırlarsa o kadar iyi.Bakması zor dediniz sağ olun bilgi için.Akvaryuma koymayı düşünüyorum çok fazla olduklarında.Karınca çiftliğimin ilk videosundaki gibi bir şey yapıcam.Bariyer ve kapakla akvaryumda rahat bakabileceğimi düşünüyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt