Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bu Numaraya Dikkat!

• Konbuyu başlatan 3637
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:08

Mahmut

Media
19 Tem 2020
44
5
50
LV
0

Aslında iki açıdan da doğru hem alıcının söyledikleri hem satıcının söyledikleri.
Sarsılma ile tüpteki su pamuğu geçip tüpe su basabilir
Su ile gönderilmeyince kraliçe ölebilir
Fakat kraliçesiz koloni göndermek ne be arkadaş!

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Aslında iki açıdan da doğru hem alıcının söyledikleri hem satıcının söyledikleri.
Pamuk doğru bir şekilde yerleştirilirse su basma ihtimali çok düşük adam işçileri tüpe koyup göndermiş

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Satıcı kargolama yaparken kraliçelerin nem ihtiyacını söküp atmamalı zaten tüpleri bir köpüğe sararsa yani iyi kargolama yaparsa o pamuk oradan çıkmaz bu da zaten satıcının görevi

satıcılara dikkat etmekte fayda var

Mahmut

Media
19 Tem 2020
44
5
50
LV
0

Satıcı kargolama yaparken kraliçelerin nem ihtiyacını söküp atmamalı zaten tüpleri bir köpüğe sararsa yani iyi kargolama yaparsa o pamuk oradan çıkmaz bu da zaten satıcının görevi

satıcılara dikkat etmekte fayda var
katılıyorum

p01n3

Media
25 Mar 2021
31
10
50
LV
0

Aynı yerden bende aldım su yoktu hadi adam haklı nem bile yoktu pamuğunda tartıştım adamla boğuluyor falan dedi iyi oldu yaydığınız
size gelen koloni normal bir koloni mi ? ve hala hayatta mı ? merak ettim benimkilerin kraliçesi yok birinin onlar gidici ama kraliçesi olanda yumurta yok ve 20 işçisi falan var majorları ve medyaları fazla nasıl bu kadar major ve medya var anlamadım

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

size gelen koloni normal bir koloni mi ? ve hala hayatta mı ? merak ettim benimkilerin kraliçesi yok birinin onlar gidici ama kraliçesi olanda yumurta yok ve 20 işçisi falan var majorları ve medyaları fazla nasıl bu kadar major ve medya var anlamadım
Ekleme yapmış sanırsam majör ve mediaları

p01n3

Media
25 Mar 2021
31
10
50
LV
0

yani adam gönderirken 1 camponotus 1 messor kolonisi gönderecekti messor dediğini kraliçesiz göndermiş zaten camponotus dediği de messor hesperius çıktı tam komedi

emirymc

Pupa
1 Mar 2021
3
3
30
LV
0

Bana geldiler ama hayvan çok strese girmiş baya bir süre yumurtlamadı ve larvalarını yemiş galiba yolda gelirken şuan iyi durumları

Users who are viewing this thread

Üst Alt