Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Bufallo Kurdu Mu Un Kurdu Mu?

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

bufallo kurdumu yoksa un kurdumu daha besleyici hangisinin protein oranı yüksek un kurdum bitti diye alıcaktım uygun fiyata bufallo böceği buldum hangisini alıyım

Benzer konular

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Kesin olmamakla birlikte buffolo kurdunun daha besleyici olduğunu duymuştum fakat un kurduna göre kabuğu daha sert diye biliyorum. Kesin değil ama benim duyduğum kadarıyla bu. Bu konuda bilgili başka arkadaşlar da yazarsa daha iyi olur.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Kesin olmamakla birlikte buffolo kurdunun daha besleyici olduğunu duymuştum fakat un kurduna göre kabuğu daha sert diye biliyorum. Kesin değil ama benim duyduğum kadarıyla bu. Bu konuda bilgili başka arkadaşlar da yazarsa daha iyi olur.
Ek olarak Buffalo kurdunun yağ oranı daha düşük oluyor Un kurduna göre yumurtadan çıkma süresi kısa büyüme süreside öyle karıncalar hangisini daha çok tercih ediyor bilemem.
Comparison+of+life+cycle.png

Users who are viewing this thread

Üst Alt