Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cam& Plastik

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Cam tercih edilmelidir. 16x160mm veya 18x180mm vb. uygundur.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Tüpler zamanla kirlenecektir ve bunda en iyi temizliği camı kaynatarak sağlayabiliyorsunuz. Kaynatma işlemine ihtiyaç olmasa bile plastik araçlara göre daha sağlıklıdır. Şahsen bilgisayarda çalışırken yanımda cam şişem eksik olmuyor. Karınca hobisine dönecek olursak, cam tüpün girebildiği tüm ortamlarda kullanıyorum eğer sığmıyorsa daha küçük olan şırınga vb. kullanıyorum. Cam tüp konusunda sıkıntım olmadı ama eğer temin etmekte zorluk yaşıyorsanız şeker (Google amcaya "çakıl taşı çikolata tüpleri A101" yazabilirsin ☺) gibi plastikleri kullanabilirsiniz.

Cam test tüpü diğer adıyla deney tüplerini satan birçok yer var mesela Karınca Dünyası Mağazasında da var ? Bu tarz çabuk kırılabilen ürünleri alırken kargo koşullarını düşünerek ihtiyaç fazlası miktarda almak daha mantıklı.

İncelemek isterseniz: https://www.karincadunyasi.com/urun/cam-test-tupu-16x160-mm/

fantastikbizenci

Süper Majör
6 Kas 2020
142
62
105
LV
0

Tüpler zamanla kirlenecektir ve bunda en iyi temizliği camı kaynatarak sağlayabiliyorsunuz. Kaynatma işlemine ihtiyaç olmasa bile plastik araçlara göre daha sağlıklıdır. Şahsen bilgisayarda çalışırken yanımda cam şişem eksik olmuyor. Karınca hobisine dönecek olursak, cam tüpün girebildiği tüm ortamlarda kullanıyorum eğer sığmıyorsa daha küçük olan şırınga vb. kullanıyorum. Cam tüp konusunda sıkıntım olmadı ama eğer temin etmekte zorluk yaşıyorsanız şeker (Google amcaya "çakıl taşı çikolata tüpleri A101" yazabilirsin ☺) gibi plastikleri kullanabilirsiniz.

Cam test tüpü diğer adıyla deney tüplerini satan birçok yer var mesela Karınca Dünyası Mağazasında da var ? Bu tarz çabuk kırılabilen ürünleri alırken kargo koşullarını düşünerek ihtiyaç fazlası miktarda almak daha mantıklı.

İncelemek isterseniz: https://www.karincadunyasi.com/urun/cam-test-tupu-16x160-mm/
Bizim mağazayı yeni gördüm suluk falan da güzelmiş kraliçelerim koloni kurmaya başlarsa yani bu işi kivirirsam baya alışveriş yapmak durumunda kalacam gibi ?

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Bu konuda yardımcı olacağımı söylediğim ama hala tam olarak eksiklerini karşılayamadığım saygıdeğer @SeriouSanta'yı ve seni saygıyla selamlıyorum ? İyi hobiler dilerim

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

20201107_004415.jpg

Aynen abi tek veya 2 3 tane kraliçesi olanlar bu çakıl cukulat kaplarını kullanabilir bildiğin test tüpü sayılır. Ama çok kraliçeye sahipseniz n11 gittigidiyor gibi sitelerde çok uyguna test tüpü var ben 10tanesini 19.liraya aldım 2 de yedek atmışlar 12 tane

Son düzenleme:

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Ekli dosyayı görüntüle 5402

Aynen abi tek veya 2 3 tane kraliçesi olanlar bu çakıl cukulat kaplarını kullanabilir bildiğin test tüpü sayılır. Ama çok kraliçeye sahipseniz n11 gittigidiyor gibi sitelerde çok uyguna test tüpü var ben 10tanesini 19.liraya aldım 2 de yedek atmışlar 12 tane
ben kolonilerimi bu çakıl plastik tüplerde bakiyorum ve gayet sağlıklı büyüyor koloniler. 23 günde isçi aldigim oldu

Users who are viewing this thread

Üst Alt