Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Camponotus Sanctus İşçi Çıkarma

Ziylan

Yumurta
5 Şub 2022
10
2
15
LV
0

Herkese merhaba. Hobiye yeni başladım ve ufak 2 işçili bir Componotus Sanctus kolonim var. Ama işçi çıkarmasını istiyorum transfer edeceğim formikaryum bile hazır. Bu durumda daha hızlı işçi çıkarması için ne yapabilirim. Nasıl besleyebilirim doğru düzgün outworld e çıktıklarını bile görmedim. Ayrıca sürekli bakıyorum sanırım bakmamalıyım değil mi? Yardımcı olur musunuz??

Benzer konular

Aiehr

Pupa
17 May 2021
87
18
30
LV
0

Merhaba, haftada 4-5 kez besleyerek boostlayabilirsiniz.Ama unutmamalıdır ki boostu bir anda kesmemelisiniz.Yavaş yavaş vereceğiniz yemi azaltmalısınız.

Ziylan

Yumurta
5 Şub 2022
10
2
15
LV
0

Merhaba, haftada 4-5 kez besleyerek boostlayabilirsiniz.Ama unutmamalıdır ki boostu bir anda kesmemelisiniz.Yavaş yavaş vereceğiniz yemi azaltmalısınız.
Teşekkür ederim. Outworld de her gün yemek duruyor ama girip çıkmalarını takip edemiyorum. Un kurdunu ikiye bölüp koymuştum ama dokunmamışlar. Özel bi besleme var mı şekerli su dışında ve şekerli suyun kıvamını nasıl ayarlayacağım belli bir ölçücü var mıdır?

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

2 işçili koloniye outworld mü bağladın?
Outworldü iptal edip tüpte kalsınlar.. 23-25 derece ve karanlık bir ortama alıp çok sık bakmamaya çalış.. ayrıca Campanotuslar zaten yavaş gelişen bir cins ortam şartları max seviyede olsa bile her sezon alacağın işçi sayısı 15-20

Ziylan

Yumurta
5 Şub 2022
10
2
15
LV
0

2 işçili koloniye outworld mü bağladın?
Outworldü iptal edip tüpte kalsınlar.. 23-25 derece ve karanlık bir ortama alıp çok sık bakmamaya çalış.. ayrıca Campanotuslar zaten yavaş gelişen bir cins ortam şartları max seviyede olsa bile her sezon alacağın işçi sayısı 15-20
Teşekkür ederim dediğinizi yaptım. Sadece tüp kaldı içine şekerli suya batırdığım küçük pamuğu koydum. Bir müddet böyle devam edeceğim. Teşekkür ederim. Farklı besin olarak ne verebilirim tüpün içerisindeyken?

Users who are viewing this thread

Üst Alt