Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Camponotus Sanctus Kısıtlı Besleme

Can Şimşek

Yumurta
6 May 2021
8
3
15
LV
0

28 nisanda bulmustum yeni 7 tane birden isci cikti. Sizce protein kaynagi olarak hangi tohumu verebilirim? Yumurta beyazi deneyen var mi? (Un kurdu vermem mumkun degik diger bocekler de sehirde yasadigimdan guvenli degil)

Tohum verebilirsem tohumu hafif ezip mi vermeliyim? Bir de kac günde bir şekerli su vermeliyim?

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Tohum olmaz, Camponotus cinsi karıncalara gerçekten canlı bir yem vermelisin yumurta beyazının idare edeceğini hiç sanmam ilaçlamanın olmadığı bir bölgede yaşıyorsanız karasinek, siviri sinek veya çeşitli böcekleri deneyin veya unkurdu edinin.

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Trde messor ve tetramorium hariç tohum tüketen karınca cinsi yok

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Böcek edinmen lazım camponotusları başka türlü idare edemezsin dışarıdan beslemek istemiyorsan sahiplendir

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Tohum olmaz, Camponotus cinsi karıncalara gerçekten canlı bir yem vermelisin yumurta beyazının idare edeceğini hiç sanmam ilaçlamanın olmadığı bir bölgede yaşıyorsanız karasinek, siviri sinek veya çeşitli böcekleri deneyin veya unkurdu edinin.
Bunu görmem ve öğrenmem iyi oldu :) 20 25 güne çıkacak c.lateralis işçileri olacak canlı yemsiz olmaz diyorsanız tam benim istediğim şey agresif türleri severim :D

Can Şimşek

Yumurta
6 May 2021
8
3
15
LV
0

Cevaplari beklemeden yumurta beyazi verdim. Epey bir yediler ama dediginizi dikkate alicam. Olmadi daha kirsal bir alana gidip avlanırım

Users who are viewing this thread

Üst Alt