Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Camponotus Sanctus yem seçimi

alper

Pupa
20 Kas 2020
11
1
30
LV
0

Arkadaşlar Camponotus Sanctus yemi için küçük sinek, kara böcek, örümcek tarzı canlılar kullanmak istiyorum acaba bakteri veya farklı bir hastalık olur mu ? Bakterileri yok etmek bir şey yapabilir miyim. Birde ölü un kurduyla beslersek bir sıkıntı çıkar mı ? Yardım ederseniz sevinirim aranızda aynı türü besleyen arkadaşlar varsa ne ile beslediklerini yazabilirler.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Dışardan aldığınız canlılar ile beslemeyin zararlı şeyler taşıyor olma ihtimali yüksek koloni boyuna göre canlı ya da ölü ün kurdu, yumurta beyazı verilebilir

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

Arkadaşlar Camponotus Sanctus yemi için küçük sinek, kara böcek, örümcek tarzı canlılar kullanmak istiyorum acaba bakteri veya farklı bir hastalık olur mu ? Bakterileri yok etmek bir şey yapabilir miyim. Birde ölü un kurduyla beslersek bir sıkıntı çıkar mı ? Yardım ederseniz sevinirim aranızda aynı türü besleyen arkadaşlar varsa ne ile beslediklerini yazabilirler.

Şehirde yaşıyorsanız dışarıdan böcek-sinek toplamayın. İlaçlı, zehirli madde veya mite taşıma ihtimalleri var. Şehirden uzak yerlerden böcek toplayabilirsiniz ya da kendiniz yetiştirebilirsiniz.

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Protein olarak haşlanmış yumurta, sosis, haşlanmış et, ton balığı gibi besinleri protein ihtiyacı olarak kullanabilirsin bunlardan bazılarını seveceklerdir bazılarına dokunmayacaklardır beklide hiçbirini sevmeyecekler deneyerek görebilirsiniz fakat un kurdu temin etmenizi öneririm daha garanti bir besin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt