Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cata nodus icin yeterli mi

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Koloniye un kurdunun yanında sinek hamam böceği vs de veriyorum buldukça. şekerli su daima var başka ne vermeliyim sağlıklı gelişmesi için?

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

şehirdeysen hamam böceği verme

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Koloniye un kurdunun yanında sinek hamam böceği vs de veriyorum buldukça. şekerli su daima var başka ne vermeliyim sağlıklı gelişmesi için?
Yeterli bence sonuçta onlarında farklı besinlere ihtiyacı var. Hergün pilav yediğimizi düşünsene içimiz dışımız pilav olur. Onada birgün sinek birgün hamamböceği birgün un kurdu veya herhangibi bir böcek vermek en iyisi olur.Hep aynı yiyeceği vermekte sıkıntılı olur

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

şekerli suyu güzelleştirebilirsin bunu çok iyi yapan biri taniyorum ama şu siralar hobiyle ilgilenmiyor gibi en azindan sosyal tarafindan.Ben şekerli suya süt bal acı bal yağ meyve parcalari elime ne gecerse atiyorum yalniz çok dengeyi bozma ağır olarak şeker bal tatlıysa bal olmalı

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

şekerli suyu güzelleştirebilirsin bunu çok iyi yapan biri taniyorum ama şu siralar hobiyle ilgilenmiyor gibi en azindan sosyal tarafindan.Ben şekerli suya süt bal acı bal yağ meyve parcalari elime ne gecerse atiyorum yalniz çok dengeyi bozma ağır olarak şeker bal tatlıysa bal olmalı
Bunların hepsini karıştırmak yerine bazen bal bazen şekerli su bazen tatlı meyve vs vs vermek aynı faydayı sağlar mı

Users who are viewing this thread

Üst Alt