Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cata. Nodus Kraliçesi

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Nodus kraliçem öldü ben para ile satın almak istemiyorum takas edebileceğim 2 adet 15 20 işçili sanctus olduğunu düşündüğüm camponotus kolonim 2 adet messor kolonisi (sayılarını bilmiyorum merak eden için fotoğraf atabilirim) 1 adet tetramorium kolonisi (yine sayıları bilmiyorum) 1 adet solenopsis fugax olduğunu düşündüğüm koloni 15 20 işçili bol yumurtalı ve 1 adet formica rufibarbis kolonisi 15 20 işçili kolonilerim mevcut. Elimdeki türlerle cata nodus takas etmek isteyen bana 05462276595 numarasından ulaşabilir ya da burdan mesaj atabilir.

Benzer konular

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Arkadaşlar grupta son zamanlarda yaşanan bazı olaylardan dolayı takas teklifimi geri çekiyorum. Sebebi sadece benim güvenememem değil, böyle bir işe kalkışırsak karşı taraf da bana güvenemez şu sıralar. İki tarafın da birbirinin canını yakmaması için böyle bir karar aldım.

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
254
180
Ödüller
4
LV
2

Arkadaşlar grupta son zamanlarda yaşanan bazı olaylardan dolayı takas teklifimi geri çekiyorum. Sebebi sadece benim güvenememem değil, böyle bir işe kalkışırsak karşı taraf da bana güvenemez şu sıralar. İki tarafın da birbirinin canını yakmaması için böyle bir karar aldım.
Yakında satıcılar için bir düzenleme geliyor bu sayede güvenli ve deneyimli kişileri bilebiliceğiz

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Arkadaşlar teklifim geçerli sebebi pupalardan işçi çıkmaya başladı. Dediğim gibi bir ve ya birden çok kolonim ile cata nodus kraliçesi takas teklifi sunabilirsiniz. Fiyat uçuk olmamak şartı ile satın almayı da düşünebilirim. Bu mevsimde zor ama bakalım belki birinizin elinde fazladan bir kraliçe vs kalmıştır.

Users who are viewing this thread

Üst Alt