Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ceviz kabuğundan mağara

ahmett4sd3mir

Yumurta
16 May 2022
48
9
15
LV
0

Merhaba geçen hafta bir lp sling tarantula edindim ancak bulunduğu kaptaki torfu kazıp mağara yaptı ve ulaşması zor konumda olduğundan un kurdu verdip yemediğinde un kurdunu geri alamıyorum bu nedenle tarantula kolay ulaşabileceğim ceviz kabuğundan bi mağara yapmak istiyorum şuanlık ceviz kabuğuna yaptığım işlemler :kaynattım içindeki sert kabuk dışındaki herşey çıkardım tuzla temizledim ardından tekrar kaynattım şimdi kurutmak için mikro dalgaya attım sizce kabuğun küflenmemesi için (evde vernik yok) vernik dışında yapabileceğim bir şey var mı? Ceviz kabuğu dışında mağara öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Villa da yapsan o yine kazmaya tünel takılmaya devam edecektir :) o yüzden herhangi bir dekor eklemeye gerek yok

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
31
15
Ödüller
14
34
LV
4

Attığım un kurdunu yese sıkıntı yok un kurdunu atıyorum yemiyor alayım diyene kadar kurt torfun içine giriyor bu sefer kurdu almak sıkıntı
Kalsın torfta, un kurdu torfun içindeyken titreşim yapıyor bir süre sonra tarantula yakalıyor kabuğa girerse dikkat etmen lazım sadece

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

Attığım un kurdunu yese sıkıntı yok un kurdunu atıyorum yemiyor alayım diyene kadar kurt torfun içine giriyor bu sefer kurdu almak sıkıntı
kafasını ez un kurdunu sonra torfun üstüne bırak yüksek ihtimal yiyecektir eğer 24 saat içinde yemezse kurdu tekrar al, bu bilgileri her yerde bulamazsın bak :D

ahmett4sd3mir

Yumurta
16 May 2022
48
9
15
LV
0

kafasını ez un kurdunu sonra torfun üstüne bırak yüksek ihtimal yiyecektir eğer 24 saat içinde yemezse kurdu tekrar al, bu bilgileri her yerde bulamazsın bak :D
Dün akşam attığım mikro un kurdunu göremedim ya yedi ya un kurdu torfun içine girdi bundan sonrakilerini öldürerek atarım 🙂

ahmett4sd3mir

Yumurta
16 May 2022
48
9
15
LV
0

yeyip yemediğini abdomen büyüklüğünden anlayabilirsin.
Dün akşam attığım mikro un kurdunu yemiş %85 ihtimalle çünkü dediğin gibi abdomen boyutu büyümüş torfu da biraz eşeledim un kurdunu göremedim az önce bir tanede öldürerek attım onu da yemiş aldığım günden beri hiç bir şey yememişti üst üste iki mikro un kurdu gömdü 🙂

Users who are viewing this thread

Üst Alt