Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

çiyan yemek yemiyor

TiTaha

Pupa
26 Eyl 2022
63
10
30
LV
0

1 hafta önce cingulata(l2-l3) çiyan almıştım(wc değil) 2 kere denememe rağmen yem yediremedim, bufalo kurdu denedim tam ona göre fakat yemedi elimdede büyük unkurdu var mikro olan yok , ne kadar süre yem yememesi sorun çıkartır?

Benzer konular

Hobici Walter

Yumurta
30 Ağu 2022
40
2
15
LV
0

Aç olmayabilir veya stresli olabilir 1 veya 3 gün karanlık bi alanda ellemeyin ondan sonra tekrar deneme yapabilirsiniz

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

1 hafta önce cingulata(l2-l3) çiyan almıştım(wc değil) 2 kere denememe rağmen yem yediremedim, bufalo kurdu denedim tam ona göre fakat yemedi elimdede büyük unkurdu var mikro olan yok , ne kadar süre yem yememesi sorun çıkartır?
2 denemede yem yemediyse uzun bir süre hiç rahatsız etme sadece arada nemlendir o kadar. Ardından yine hiç sarsmadan rahatsız etmeden kısa bir yem denemesi yapabilirsin ama yem denemesini sık sık yapma

TiTaha

Pupa
26 Eyl 2022
63
10
30
LV
0

2 denemede yem yemediyse uzun bir süre hiç rahatsız etme sadece arada nemlendir o kadar. Ardından yine hiç sarsmadan rahatsız etmeden kısa bir yem denemesi yapabilirsin ama yem denemesini sık sık yapma
kaç haftada bir deneyebilirim?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

birde taşın altına giriyor deneme yaparken taşı kaldırmak zorunda kalıyorm sterese sokuyor baya

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

kaç haftada bir deneyebilirim?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

birde taşın altına giriyor deneme yaparken taşı kaldırmak zorunda kalıyorm sterese sokuyor baya
3-4 günde bir deneme yap ve Buffalo kurdunu attıktan sonra görmesi için filan onu dürtme çünkü kurdu farketmemesi imkansız

Users who are viewing this thread

Üst Alt