Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Cok acil cevap lazım

UnDie

Media
20 Haz 2020
83
12
50
LV
0

Merhaba akradaşlar az once pheidol kolonimi outworlde aldım,bariyer olarak e-bebekten aldıgı pudra ve sızama zeyitn yağ kullandım.Ama şuan bariyeri yemeye çalışıyolar normal mi coook acil ogrenmem alzım .lutfen yardım edin

Benzer konular

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Bizim evede pheidole türü karıncalar giriyor.Girdikleri yere pudra yağ karışımı yaptım ama o karışımı içtiklerini gördüm hayret ettim valla.Biraz araştırdım tarçında karınca bariyerinde kullanılıyormuş.Tarçın ile deneyince etkili olduğunu gördüm.Yağ ile tarçın karışımını deneyin bide

UnDie

Media
20 Haz 2020
83
12
50
LV
0

Bizim evede pheidole türü karıncalar giriyor.Girdikleri yere pudra yağ karışımı yaptım ama o karışımı içtiklerini gördüm hayret ettim valla.Biraz araştırdım tarçında karınca bariyerinde kullanılıyormuş.Tarçın ile deneyince etkili olduğunu gördüm.Yağ ile tarçın karışımını deneyin bide
peki yemeleri onlara zararlı mıdır

Users who are viewing this thread

Üst Alt