Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Componotus Baldacci

Plation

Pupa
31 May 2021
98
12
30
LV
0

Merhaba baldacciye biraz narin bir tür diyorlar bakımı zormudur acaba bilgisi olan var sa bilgilendirebilir mi?

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Bakımı diğer Camponotus'larla aynı. Ege bölgesinde ilkbahar aylarında bulmanız zor değil.

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Genel olarak camponotuslar streslidir zaten, bunu türe indirgemek pek kolay değil.

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Yani ikimizinde dediğine göre bakım olarak sanctus ve baldaccii arasında fark bulunmuyor
Öyle bir şey dediğimi sanmıyorum. Cinslerin belli başlı karakteristik özellikleri vardır; Cataglyphisler agresiftir, Camponotuslar ve Formicalar streslidir vs... Özelliklerini türlere indirgemek çok detay bir konu. Ha hobi düzeyinde bakım konusunda aralarında bir fark yok, evet.

Plation

Pupa
31 May 2021
98
12
30
LV
0

Öyle bir şey dediğimi sanmıyorum. Cinslerin belli başlı karakteristik özellikleri vardır; Cataglyphisler agresiftir, Camponotuslar ve Formicalar streslidir vs... Özelliklerini türlere indirgemek çok detay bir konu. Ha hobi düzeyinde bakım konusunda aralarında bir fark yok, evet.
anlıyorum tabiki türlere indirgemek daha zor teşekkürler bilgiler için

Users who are viewing this thread

Üst Alt