Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Dikkatli Olun!

Szpital

Yumurta
21 Ara 2022
14
2
15
LV
0

Selamlar Hobidaşlar, son zamanlarda bir çok 3d printerdan tipik formikaryumlar basıp satmaya kalkışan yeni sayfalar var ha bunda sorun var mı tabi ki yok. Lakin işin öteki boyutu gerçekten güvenilirler mi bu arkadaşlar? 200 işçili koloniyi 10 dakikada transfer ettim abi deney tüpüne resim çekip yollayanlar var. Bu resimlerde başka whatsapp gruplarından alınmış resimler bence çünkü formileri bile Farklı olabiliyor. (Birisi kırmızı renk birisi pembe mesela) Bana inandırıcı gelmiyor böyle insanlar ve ekipmanlarını alasım da gelmiyor açıkçası. Benim isim soyismimi söyleyip video Çek diyorum abi olmaz diyor vs vs… Adını vermeyeceğim yeni oluşumlara dikkat edin. Güvendiğiniz yerden alın ekipmanları. Güvenilir olanlar benim gözümde birinci sırada Ant Store Turkey var Ersin Abi kraldır. İkinci sırada Karınca hobisi diye bir site var o da fena değil. Bir de UAW var. Açıkçası UAW yoğunluktan üretimi bir tık beklemek zorunda kalıyorsunuz. 3 haftadır bekliyorum ama gelir elbet.
Dip not eklemeyi de uygun gördüm müsaadenizle: Konu açıyor mesela güvenilir mi diye bu site alışveriş yapacağım hemen yorumlar yapılıyor 1-2 kişi yeni açmış hesapları zaten süper site vs arkadaşları oluyor genelde o konuda da dikkatli olun. Açıkçası iyi bir beyin süzgecinizden geçirin durumları öyle alın. İyi hobiler.

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Underground ant world

Valla şu an kış olduğu için hali ile çoğu hobi sitesinde ekipman bulmak zor yeni sezon için hazırlık yapıyorlar.. belirli bir kaç site dışında alışveriş yapmak pek sağlıklı değil.. uaw ı tek yönden sevemedim malzeme konusunda sıkıntı olmayabilir ama kraliçe konusunda bir çok eksi referansı mevcut ve oradan kraliçe alanların sorunu genelde çiftleşmemiş olması :)

Szpital

Yumurta
21 Ara 2022
14
2
15
LV
0

Underground ant world

Valla şu an kış olduğu için hali ile çoğu hobi sitesinde ekipman bulmak zor yeni sezon için hazırlık yapıyorlar.. belirli bir kaç site dışında alışveriş yapmak pek sağlıklı değil.. uaw ı tek yönden sevemedim malzeme konusunda sıkıntı olmayabilir ama kraliçe konusunda bir çok eksi referansı mevcut ve oradan kraliçe alanların sorunu genelde çiftleşmemiş olması :)
Ekipmanlar gelsin ona da eyvallah hocam artık çok bekledim çünkü. Koloni umurumda bile değil düşünün gerisini. Şu an merceğimde bakalım inşallah yollanır.

Users who are viewing this thread

Üst Alt