Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Doğa_Sevdalısı Kim? Neden Şiir?

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

@Doğa_Sevdalısı bu foruma Şiirler paylaşmaya mı geldin yoksa Ekzotik hayvanlar ile Bilgi alıp vermek için mi? Şiir yazacaksan neden Foruma üye oldu? Başka Forumlar kalmadı mı? Bu arada art niyetle yazmıyorum bunları, sadece sorguluyorum, çünkü 12:40 da üye olmuş ve art arda şiirler paylaşmaya başlamış. Bu forum şiir paylaşılacak yer değil diye biliyorum ve yasak diye de biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

Evet ben bir Hayvansever şair olarak doğa şiirleri paylaştım. Orada doğayla ilgili konu görünce üye oldum ve sitenizi renklendrimek için güzel doğa ile ilgili şiirler ekledim. Tam 7 siteye üye oldum hepsinde de teşekkürler geldi. Dediler ki siteyi güzelleştiren de budur. Buraya mühendisi gelir doktoru gelir öğretmeni gelir imarı gelir mimarı gelir paylaşım yapar gider ve bu da siteye renk katar. Ama demek ki siz dünyaya çok dar baktığınız için şiir paylaşmanın dahi ne demek olduğunu anlayamamışsınız. Bakın Enif denen arkadaşımızdan peş peşe beğendim yazıları geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sizdee Enif arkadaşımızı biraz örnek alın lütfen.

BİRAZ KENDİNİZİ GELİŞTİRİN LÜTFEN. HERKESE SELAMLAR
Ben size laf atmadim bir sey yapmadim. Kendimi gelistirip gelistirmeyecegim hakkinda da haber vermem gerekmiyor sanirim. Ben güzel bir dil ile sordum, cünkü böyle bir sey cok olmuyor, hatta hic olmuyor desem daha iyi herhalde. Ben de sizin gibi yeni üye oldugum icin cok birsey diyemem ama sunu diyebilirim ki, herkes kendi capinda kendisini gelistiriyor, mesela sizin gibi. Siz siir seversiniz öyle gelistirsiniz ben ise kendimi baska seylerle gelistiririm. Siirlere de laf attigim yok, hepsi ayri bir güzel :)

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

Bakın beyefendi benim nerdeyse 1000 tane sitede şiirlerim var. Hayatımda ilk defa böyle saçma ve mantıksız bir soruyla muhatap oluyorum.
Hatta bazıları diyorlar ki bir site açıyoruz en yakın akrabamız bile bir mesaj atıp hayırlı olsun demiyor. İnsan olmak apayrı bir meziyettir. Bir daha
bir şey yazacaksan 10 defa düşün bir defa yaz olur mu lütfen. BİZ RAHMETLİ UĞUR MUUCU EKOLİNDEN GELİYORUZ. BU KADAR YETER.
Tm. Kendini bu kdr savunmana gerek yoktu aslinda. Neyse, iyi günler dilerim BB ??

Ömerke

Süper Majör
7 Mar 2021
201
97
140
Ödüller
1
LV
1

Size de iyi günler. Bir siteye kim en ufak bir mesajla bile bir emeği geçiyorsa ondan Allah razı olsun. Selamlar saygılar sevgiler.
Bakın beyefendi benim nerdeyse 1000 tane sitede şiirlerim var. Hayatımda ilk defa böyle saçma ve mantıksız bir soruyla muhatap oluyorum.
Hatta bazıları diyorlar ki bir site açıyoruz en yakın akrabamız bile bir mesaj atıp hayırlı olsun demiyor. İnsan olmak apayrı bir meziyettir. Bir daha
bir şey yazacaksan 10 defa düşün bir defa yaz olur mu lütfen. BİZ RAHMETLİ UĞUR MUUCU EKOLİNDEN GELİYORUZ. BU KADAR YETER.
Size neden şiir yazıyorsunuz diye bir soru soran insana konudan çıkıp kendini geliştir demek gelişmemiş muamelesi yapmak hem boş hem saygısız bir hareket sorunun cevabı açık ve net doğayı seviyorum paylaştım de geç. Soruyu soranla değil soruyla muhattap ol.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Forum alışık olmadığı için pek anlam verememiş kendinizi tanıttıktan sonra paylaşım yapsaydınız sanırım bu konu da açılmış olmazdı o yüzden üyelere kendinizi tanıtabilirsiniz özellikle karınca hobisiyle ilgili misiniz? yoksa başka alakalı kategori de bir bilginiz var mı? @Doğa_Sevdalısı

@Batuhan239 Forum aslında doğa + sohbet forumu genel sohbet kısmında kurallara uygun olarak herhangi bir konu konuşulabilir bir şiir de kural dışı değil, biraz tavırlarınız foruma uymuyor gibi böyle devam ederseniz sizi amfibiler kısmına sürgün edebilirim. ?

Ayrıca @Ömerke de doğru bir yere değinmiş kasıtlı yapılan davranışlar için bile sakin cevaplar vermek ve soruyla ilgilenmek daha iyi olur.

Bugün biraz fazla sorun çıktı sanırım başka sorunların çıkmaması temmenisiyle iyi forumlar.

ek olarak @❀mia sen birde git Technopat foruma bak adamlar nokta kullanmıyorsun diye ban atıyor. :unsure:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

@Doğa_Sevdalısı kopyala Ctrl+C yapıştır Ctrl+v yaparak şiir yazdığınımı zannediyorsun yada forumumu trollüyorsun ? Yazdığın şiirler zaten alıntı ben şiir okuyacak olsam açar internetten okurum.. ha gelip buraya sadece doğa resimi paylaşsan herkes bakar beğenir geçerdi şiire ve duygusala bağlamana gerek yoktu olayı.. buradaki üyelerin anlatmak istediği durum bu sadece!

Batuhan239

Media
28 Ağu 2021
119
25
55
LV
0

@Batuhan239 Forum aslında doğa + sohbet forumu genel sohbet kısmında kurallara uygun olarak herhangi bir konu konuşulabilir bir şiir de kural dışı değil, biraz tavırlarınız foruma uymuyor gibi böyle devam ederseniz sizi amfibiler kısmına sürgün edebilirim. ?
Benim arkadasla binsikintim yoktu ve sikinti da cikarmak istemedim acikcasi, kltü bir niyetim yoktu. Evet giris yaptiktan sonra baya bi aktiflestim bu forumda ve herkese yardimci olmayi da calisiyorum ve beni böyle sürükleyerek aslinda bu forumda aktif olma hevesimi kaciriyor :( Bir hata ettiysem lütfen belirtin ki hatami fark edeyim ve birdaha asla yapmayayim. Ve bu forumda genel sohbetin yapilabilmesini ögrenmek beni sevindirdi :D

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Forum alışık olmadığı için pek anlam verememiş kendinizi tanıttıktan sonra paylaşım yapsaydınız sanırım bu konu da açılmış olmazdı o yüzden üyelere kendinizi tanıtabilirsiniz özellikle karınca hobisiyle ilgili misiniz? yoksa başka alakalı kategori de bir bilginiz var mı? @Doğa_Sevdalısı

Ayrıca @Ömerke de doğru bir yere değinmiş kasıtlı yapılan davranışlar için bile sakin cevaplar vermek ve soruyla ilgilenmek daha iyi olur.

Bugün biraz fazla sorun çıktı sanırım başka sorunların çıkmaması temmenisiyle iyi forumlar.

ek olarak @❀mia sen birde git Technopat foruma bak adamlar nokta kullanmıyorsun diye ban atıyor. :unsure:
:( Nası ya

MuhammedK28

Media
28 Haz 2021
115
47
55
LV
0

İki dakika foruma girmeyeyim dedim forum edebiyat kokuyor :D Şiir iyidir iyi olmasına ancak arkadaşların konuları hep düştü ana sayfadan. Hem bunlar hazır şiirler internette bulabilirim neyse gene de teşekkürler

mudkipyigit

Media
19 Ağu 2021
99
29
55
LV
0

Evet ben bir Hayvansever şair olarak doğa şiirleri paylaştım. Orada doğayla ilgili konu görünce üye oldum ve sitenizi renklendrimek için güzel doğa ile ilgili şiirler ekledim. Tam 7 siteye üye oldum hepsinde de teşekkürler geldi. Dediler ki siteyi güzelleştiren de budur. Buraya mühendisi gelir doktoru gelir öğretmeni gelir imarı gelir mimarı gelir paylaşım yapar gider ve bu da siteye renk katar. Ama demek ki siz dünyaya çok dar baktığınız için şiir paylaşmanın dahi ne demek olduğunu anlayamamışsınız. Bakın Enif denen arkadaşımızdan peş peşe beğendim yazıları geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sizdee Enif arkadaşımızı biraz örnek alın lütfen.

BİRAZ KENDİNİZİ GELİŞTİRİN LÜTFEN. HERKESE SELAMLAR
bakin burasi siir le alakali bir yer degil biz burda karincalar bocekler hakinda birbirimize yardim ediyoruz lutfen siteyi amacina uygun kulanin

mudkipyigit

Media
19 Ağu 2021
99
29
55
LV
0

ek olarak @❀mia sen birde git Technopat foruma bak adamlar nokta kullanmıyorsun diye ban atıyor.
peki bir sey soracam bir gunde 9 tane siir atip yeni konular kısmını işgal etmesi o kuralara aykırımı. acaba kac kişi bu gereksiz spam yüzünden yardim alamadi:unsure:

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

peki bir sey soracam bir gunde 9 tane siir atip yeni konular kısmını işgal etmesi o kuralara aykırımı. acaba kac kişi bu gereksiz spam yüzünden yardim alamadi:unsure:
Aslında forumlar buna göre geliştirildi kategoriler ve konularınızdaki "yükselt" butonu hizmetinize bu tip olaylara karşı konuldu geçen senlere göre daha fazla konu açılıyor şuan da yeterli kitle olmaması yeni konular kısmında spam yapılmış hissiyatı gösteriyor ama bu durum doğru ve kurallar uygundur zaman zaman bizde ard arda konular açabiliyoruz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt