Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Dragon gecko

Karınca_kolonim

Asker
Kıdemli Moderatör
2 Eki 2022
362
126
185
Ödüller
3
LV
2

Merhaba oncelikle ben gecko beslemek istiyorum su anlik bilgim yok ama videolari ve forum gunluklerini okuyarak gerekli bilgiyi edecegim
1) dragon gecko icin su anlik gerekli seyler nelerdir nerden alabilirim ne kadar bir butce lazim

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
408
223
225
Ödüller
6
LV
3

Bulacağını sanmıyorum bulsan bile çok pahalıya gelir aklında bir bütçe varsa paylaşırsan sana fiyat konusunda daha net bir bilgi verebilirim. benim sana tavsiyem Alper abiden yasal sürüngen alman önünde olacaktır. yeni iguana ithalatı olacak 3 renk ve yeşil rengi gayet de uygun çipli belgeli , igunanın kaçağı daha pahalıya gelir. iguana istemiyorum dersen Alper abinin bir daha sürüngen ithalatı olursa ordadan alabilirsin yine yasal ve çipli canlılar

Wenorall

Pupa
26 Ağu 2021
71
14
30
LV
0

Bulacağını sanmıyorum bulsan bile çok pahalıya gelir aklında bir bütçe varsa paylaşırsan sana fiyat konusunda daha net bir bilgi verebilirim. benim sana tavsiyem Alper abiden yasal sürüngen alman önünde olacaktır. yeni iguana ithalatı olacak 3 renk ve yeşil rengi gayet de uygun çipli belgeli , igunanın kaçağı daha pahalıya gelir. iguana istemiyorum dersen Alper abinin bir daha sürüngen ithalatı olursa ordadan alabilirsin yine yasal ve çipli canlılar
Hocam Alper abi kimdir acaba ? Ve nereden ulaşabilirim ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt