Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ebabil Ölümü

Mercan

Pupa
2 Tem 2020
26
4
30
LV
0

ARKADAŞLAR BU AY 4 TANE EBABİL BULDUM BU GÜN Kİ YAVRUYDU HEPSİ ÖLDÜ BESLEMEME RAĞMEN BİDAHA BULMA ŞANSIM YÜKSEK OTURDUĞUM SİTEDE ÇOK VAR EBABİL KUŞ 1 HAFTADA 2 KERE BULDUM BİKERE NEDEN ÖLÜYOLAR BİLEN VARSA YAZABİLİRMİ

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Bundan önceki postunuza da yazdım Ebabil kuşları çok hassas canlılar stresten korkudan ölebiliyorlar bu sebeple esaret altında bakılamaz yuvalarını daima çok yüksek yerlere yaparlar ayakları kısa olduğundan alçak yerden uçuşa kalkamıyorlar, yüksek yerlerden kendilerini bırakıp uçuyorlar bu nedenle bulduğunuz da yüksek bir yerden kuşu geri salmanızdır sadece bir kaç gün misafir edebilirsiniz o da gücünü toparlaması için, misafir ederken de bir yer yapıp yemek ve suyunu vererek hiç bir şekilde rahatsız etmemek öbür türlü dediğim gibi strese girip ölebiliyorlar

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

0
ARKADAŞLAR BU AY 4 TANE EBABİL BULDUM BU GÜN Kİ YAVRUYDU HEPSİ ÖLDÜ BESLEMEME RAĞMEN BİDAHA BULMA ŞANSIM YÜKSEK OTURDUĞUM SİTEDE ÇOK VAR EBABİL KUŞ 1 HAFTADA 2 KERE BULDUM BİKERE NEDEN ÖLÜYOLAR BİLEN VARSA YAZABİLİRMİ
Ebabile esaret altında bakamazsın o hayvanları salsan belki de şimdi yaşıyor olurlardı

Users who are viewing this thread

Üst Alt