Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Forum Editör Alımı Yapılacaktır!

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Merhaba arkadaşlar,

Karınca Dünyası Forum henüz çok yeni ve taze olmasına rağmen her geçen gün aramıza katılım artmaktadır. İsmimize bakıldığı gibi sadece karıncalarla kısıtlı kalmayıp farklı ve bilgiye ihtiyaç duyulan kategorileri bünyemize katmayı düşünüyorum. Yanlış ve bilgi karmaşıklığını önlemek için öncelikli olarak karıncalar üzerinden ilerliyoruz. Forumda karınca hobisine dair eksik olan birçok temel bilgiler hala paylaşılmayı bekliyor. Mağaza & forum altyapı hazırlığı ve kişisel işlerimden ötürü yetişemeyecek olmam aşikar. Forumu daha donanımlı hale getirmek için içerik üreticisi olmak isteyen arkadaşları aramıza katmak istiyoruz.

Editörlük için aranılan şartları;
  1. Her şeyden önce saygılı olup, güzel Türkçe'mizin düzgün kullanılması gerekiyor.
  2. Karınca hobisinde veya forumda bulunan diğer kategorilerden en az bir tanesinde tecrübeli olmalı.
  3. Eksik görülen konuları hazırlayabilir veya yabancı kaynakları değerlendirerek İngilizce'den çeviri yapabilmeli.
  4. Aktif olma süresi bakımından bir kısıtlama yoktur.
Editörlük gönüllükle yürütülen hizmet olacağı için özverili olmak gerekiyor. Çeşitli konularda sahip olduğumuz veya olmak istediğimiz bilgileri insanlarla paylaşmanın verdiği mutluluğu birlikte yaşayacağız. Emekleriniz karşısında kayıtsız kalmamak adına çeşitli dönemlerde sizlere destekçi olmaya çalışacağımı bilmenizi isterim.
Editör rütbesiyle başlayarak ilerleyen süreçlerde farklı rütbelere de yükselebilirsiniz. Dilediğiniz zaman görevi bırakabilirsiniz :)

Başvurmak isteyenler konuya yanıt verebilir veya bana DM ile özelden ulaşabilir.

Ayrıca, nitelikli bilgisi ve geçmişteki deneyimlerinden ötürü @ATC - Alper arkadaşımıza doğrudan moderatörlük yetkisini veriyorum ☺ ?

Birlikte hobiyi çok daha güzel noktalara taşıyacağımız için şimdiden herkese teşekkür ederim.

Editör olarak aramıza katılanlar:

@Arda Dölek (Haziran 2020)
@Furkan Gümüş (Haziran 2020)
@ekones1 (Haziran 2020)
@Onlorot (Haziran 2020)
@Erbek808 (Haziran 2020)
@Enif (Haziran 2020)
@kubilay kaplan (Haziran 2020)
@mbilalgumus (Temmuz 2020)
@Osmanyigit35 (Temmuz 2020)
@Bloody Honour (Temmuz 2020)
@Murat erfidan (Temmuz 2020)