Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ege Kesilmez (İtibar Etmeyiniz!)

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Şikayet;

Şikayet İle İlgili Deliller;

Karınca Dünyası Forumda Yapılan Araştırma Sonucu Bulunan Ek Delil?; @Ozan

Karar Bilgisi;

Dolandırıcılık, yalancılık, özensiz kargocu.

Yönetici onaysız kullanıcı yasaklandı (Sonradan uyarı veya yasak süresi eklenebilir.)

Son düzenleme:

Benzer konular

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

@Enif ben kendisinden bir açıklama bekliyorum
Eğer gerçekten haklıysa canlıların fotoğraflarını bekliyorum. Eğerki, bunlar yalansa düzgünce itiraf etsin adam akıllı söylediği sürece yönetim olarak aramızda karar verebileceğimizi düşünüyorum. @ege kesilmez .

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

@Enif ben kendisinden bir açıklama bekliyorum
Eğer gerçekten haklıysa canlıların fotoğraflarını bekliyorum. Eğerki, bunlar yalansa düzgünce itiraf etsin adam akıllı söylediği sürece yönetim olarak aramızda karar verebileceğimizi düşünüyorum. @ege kesilmez .
Böyle bir şey ondan beklemem kesinlikle. Forumu böylesine aktif kullanan birine bence kendini anlatma şansı verilmeli.

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Bence umut edilmemesi gereken biri insanlara abi abi çekerek manipüle ediyor yanlış yapamam abi ben profili yaratıyor elinde colobopsis temnothorax messor barbarus var koreden de simillumusu(fotografini at diyince ayni sekilde colobopsis icin baskasina da dedigi gibi rahatsiz olur bahanesini kullaniyor ve korede simillumus yok zaten) olduğunu iddia edip kandiran biri bence banlanmalı

16 Ağu 2020
12
1
30
LV
0

Şikayet;

Şikayet İle İlgili Deliller;

Karınca Dünyası Forumda Yapılan Araştırma Sonucu Bulunan Ek Delil?; @Ozan

Referans olan kişiler lütfen yoruma belirtsin ve onaylasın karar bilgisi gönderilecektir ek kanıtlar sunabilirsiniz. @Mssr @kubilay kaplan @enesrx☆
Referansım. Bana yollayacaktı ilk başta Temno kraliçesini ben dedim işçisi çıksın konuşuruz .Kargoyu benim ödememi isteyince durumu yok diye düşünüp kraliçe kalsın koloniyi de durumun olduğunda yollarsın dedim(24 Ağustosta) ama başka birine 17 Ağustosta Temnothorax kraliçesini yolladığını söylemiş bu söylediği kişiden de Camponotus kolonisi falan almış ssleri var .

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

ege kesilmez bana orkide mantis hediye edicekti kozadaymış yavrular sonra bir takas önerdi (baldacci takası) o takası reddettim bir süre sonra çok üzgünüm mantis kozası bir kavanozdaydı yere düştü kırıldı ondandan sonra aile bireylerinden biri üstüne bastı ve yavrular öldü dedi gerçi takası yaptım ama onun karıncası ölü geldi Cevapla
Kaynak: https://www.karincadunyasi.com/forum/conversations/ege-kesilmez.723/#convMessage-3239

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Referansım. Bana yollayacaktı ilk başta Temno kraliçesini ben dedim işçisi çıksın konuşuruz .Kargoyu benim ödememi isteyince durumu yok diye düşünüp kraliçe kalsın koloniyi de durumun olduğunda yollarsın dedim(24 Ağustosta) ama başka birine 17 Ağustosta Temnothorax kraliçesini yolladığını söylemiş bu söylediği kişiden de Camponotus kolonisi falan almış ssleri var .
Teşekkürler SS'leri atarsanız iddianızın kanıtı olmuş olur lütfen atalım.

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Egeden birşey alırken 2 kez düşünmemiz lazım artık :unsure:

Son düzenleme:

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Benide dolabdiricakmis demekki diyorki bu oldu bu oldu diyor oyalıyor

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Benide umutlandırdı ilk Di ya offffff

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

bence çocukça yalanlar söylemiş dolandırılan konsunda ben karıncamı alırsam yazarım

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

bence çocukça yalanlar söylemiş dolandırılan konsunda ben karıncamı alırsam yazarım
Bence deneme bile ya oldu dedi bir tane daha var dedi sonra oda oldu dedi yok un kurdu vericem dedi yok bir sıkıntı çıktı veremiyicle benimde yok dedi

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Ya oyalıyo milleti boşa uğraştiriyo buda onun kesinlikle güvensiz biri olduğunun kanıtı ayıp kardeşim ya oyalayacağına yok de dürust ol ne kaybedersin çocukluğuna verelim biz gene gelsin ozur dilesin arkadaşlardan

Users who are viewing this thread

Üst Alt