Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Erzurumda karınca uçuşu ve türleri hakkında bilginiz var mı?

kruklemcaner

Yumurta
14 Mar 2023
2
0
5
LV
0

Arkadaşlar malum ilkbahara girdik uçuşlar yakında başlıyor ben de hataydaydım karıncalarımı alamadım erzuruma taşınmak zorunda kaldık ve yeniden hobiye başlamak istiyorum
Sormak istediğim şey biliyorsunuz Erzurum soğuk bir yer acaba burda karınca uçuşlarına rastlama şansım var mıdır varsa hangi türler bilgilendirebilir misiniz?

Benzer konular

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

M
Arkadaşlar malum ilkbahara girdik uçuşlar yakında başlıyor ben de hataydaydım karıncalarımı alamadım erzuruma taşınmak zorunda kaldık ve yeniden hobiye başlamak istiyorum
Sormak istediğim şey biliyorsunuz Erzurum soğuk bir yer acaba burda karınca uçuşlarına rastlama şansım var mıdır varsa hangi türler bilgilendirebilir misiniz?
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Forumun arama kısmına karınca uçuş takvimi yazdığınız zaman uçuş zamanları iller gibi bilgeler çıkıyor. İyi günler dilerim

kruklemcaner

Yumurta
14 Mar 2023
2
0
5
LV
0

M

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Forumun arama kısmına karınca uçuş takvimi yazdığınız zaman uçuş zamanları iller gibi bilgeler çıkıyor. İyi günler dilerim
Anladım sağolun, soğuk diye bir şey değişmiyor yani, ben daha dayanıklı ve farklı türler vardır diye düşünmüştüm. Sağolun tekrardan.

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Anladım sağolun, soğuk diye bir şey değişmiyor yani, ben daha dayanıklı ve farklı türler vardır diye düşünmüştüm. Sağolun tekrardan.
Açıkçası ordaki Türler daha dayanıklı mı o kadarını maalesef bilmiyorum, ama uçuş takviminde birsürü farklı tür var. Erzurum'da belki bu türlerin arasında soğuğa diğerlerine göre nispeten daha dayanıklı olanlar bulunuyor olabilir. Oradaki türleri uçuş takvimini takip ederek hangisi yok hangisi var öyle keşfetmeniz, görmeniz gerekiyor gibi gözüküyor. Rica ederim, iyi günler.

Users who are viewing this thread

Üst Alt