Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Etçil balık yemi

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

2 Messor kolonim var etçil balık yemi verdim 2 kolonide hepsini tohum yerlerine taşıdı lakin bir kolonim hepsini tekrar dışarı attı ve ölümler gerçekleşti 10-20 iscim tuhaf şekilde halsiz bir şekilde öldüler onları toplarken hala yasiyorlardi ama çok yavaş hareket ediyorlardı daha çok edemiyorlar gibiydi bende onların tohumlarından çıkardım bütün balık yemlerini.
Sonuç olarak diğer kolonimde sorun yok ölümler yok acaba gerçekten balık yemi yüzünden mi oldu onlarında balık yemlerini almalimiyim

Benzer konular

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
255
180
Ödüller
4
LV
2

2 Messor kolonim var etçil balık yemi verdim 2 kolonide hepsini tohum yerlerine taşıdı lakin bir kolonim hepsini tekrar dışarı attı ve ölümler gerçekleşti 10-20 iscim tuhaf şekilde halsiz bir şekilde öldüler onları toplarken hala yasiyorlardi ama çok yavaş hareket ediyorlardı daha çok edemiyorlar gibiydi bende onların tohumlarından çıkardım bütün balık yemlerini.
Sonuç olarak diğer kolonimde sorun yok ölümler yok acaba gerçekten balık yemi yüzünden mi oldu onlarında balık yemlerini almalimiyim
Büyük ihtimalle balık yemlerimden kaynaklı bence onları almalısın ordan

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

Büyük ihtimalle balık yemlerimden kaynaklı bence onları almalısın ordan
Bide seydende olmuş oldu sanırım o ölümlerin olmadığı kolonide tuz yoktu tuz koydum hepsini tüplere taşıyıp sonra dışarı geri taşıdılar ve yüzler eriyince su oldu 1-2 ölen oldu tuzdanda olabilir bu ölümler

Users who are viewing this thread

Üst Alt