Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Facialar

Adilemir

Süper Majör
26 Haz 2020
109
29
105
LV
0

Her hobi de olduğu gibi bu Hobi de de sorunlar olabiliyor. Ben en büyük sorunumu galiba bu gün fark ettim. Outworld den karıncalar çıkabiliyor muş. Herhalde 10 tanesi firar da. Sizinde eğer böyle hikayeleriniz varsa dertleşelim isterseniz.

Mikobaba

Süper Majör
5 Tem 2020
113
38
105
LV
0

ŞUAN 4 İŞÇİLİ COMPONOTUSUM VAR BENİMKİLER SADECE YUVAYI KORUYOR KEŞKE BARİYER YAPSAYDIN :(

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Her köşesi kapalı olan yaşam alanına ısıtıcı pad ile sıcaklık vermem yaşam alanının köşelerinde açılmalara sebebiyet vermiş. Günümün büyük bölümü bilgisayar başında geçtiği için karıncalar masamda duruyordu ara sıra izlemek keyifli oluyor. Kışın bitişine doğru bir gün masamda 2 tane Messor işçisinin gezdiğini gördüm direk pencerenin iç ve dış kısımlarını incelemeye başladım ? dışarıdan geldiğini düşünerek heyecanlanmıştım ama orada hiç iz bulamayınca karıncaları takip etmeye karar verdim. Ne kadar süre izledim bilmiyorum ama sıpalar masada dolanıp durdular çok uzun süre izledikten sonra fark ettim ki benim kapalı sandığım yaşam alanı (Outworld) üzerinde kapı açılmış :D İşi gücü bırakıp takibe başladığımda sanki benimle dalga geçer gibi etrafta dolanıp durmuşlardı :D

Buna ek olarak kraliçeninde içinde bulunduğu karınca kabını odamın ortasına düşürdüğüm bir kabusum varda onu başka zaman anlatayım :D

Users who are viewing this thread

Üst Alt