Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Forumlar

Magne

Pupa
Stj. Destek Yetkilisi
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Forumlar bire bir insanlara tür-bakım gibi konular için kullanılabilir, konuyu açan kişi cevabını aldıktan sonra konuyu sonlandırabilir. Kapatılan konular ana sayfada gözükmez ve daha temiz bir görünüm sağlar yardımsever bilgili insanlar ve yetkililer bu forumlarda toplanılan bilgiler ile makaleler oluşturabilir ve forum açılma oranlarını daha aza düşürebilir hem türkçe doğru kaynak artar hem forum daha zengin hale gelir hem de daha temiz bir ortam olur

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

SEO için konuları tutmak zorundayız ki her konu bir kaynaktır ayrıca her kategorimizin genel bilgiler bölümüne girerek özellikle **Yeni başlayanlar bilgi arşivi** bölümünden gerçekten de çok güzel ansiklopedi değerinde makale ve rehberlerimize ulaşabilirsiniz, tavsiyeniz için teşekkürler.

Magne

Pupa
Stj. Destek Yetkilisi
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Kapalı konular silinmeyecek sadece ön planda olmayacak şahsen ben fazla forum kullanan birisi değilim ve ana sayfada vs. aradığımı bulmakta biraz zorlanıyorum mesela yeni başlayan bilgi arşivini bilmiyordum, teşekkürler. <3

Magne

Pupa
Stj. Destek Yetkilisi
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Bir de ana sayfada "Doğa, Manzara ve Hobi Ortam Görselleriniz" bölümü içerisinde konu açılabilecek bir bölüm değil de görseller paylaşıldığı sanki bir galeri gibi duran alan olabilir. Görselin altına diğer insanlar yorum vs. yapabilse çok tatlı bir bölüm olur insanların orada paylaştığı görseller profillerinde kendi galerilerinde olabilir

Users who are viewing this thread

Üst Alt