Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Grammostola pulchripes L3 sizce 300 tl edermi ?

• Konbuyu başlatan Tnr
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:04

Tnr

Yumurta
27 Ağu 2022
17
1
15
LV
0

Satın almayı düşünüyorum ama 300 tl diyorlar Sizce uygunmu yoksa pahalıyamı satıyolar

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Senin konunun bir altında L6 170 TL'ye ilan açmış, kendisini tanımıyorum ama görüş istersen onunla
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Senin konunun bir altında L6 170 TL'ye ilan açmış, kendisini tanımıyorum ama görüş istersen onunla
Pardon eski ilanımış

Tnr

Yumurta
27 Ağu 2022
17
1
15
LV
0

ArGent

Yumurta
29 Haz 2022
40
3
15
LV
0

herkes serbest piyasa diyerekten fazladan para biçiyor bide üstüne bu sene üretim vs az olunca fiyat olarak uçuk rakamlar verilebiliyor

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

herkes serbest piyasa diyerekten fazladan para biçiyor bide üstüne bu sene üretim vs az olunca fiyat olarak uçuk rakamlar verilebiliyor
Piyasayı bilmeyen takip etmeyen bi hevesle hobiye başlamak istiyor ve ilk tarantulası olacağı için ne söylenirse fiyat onu veriyor.. araba piyasası gibi düşünün şu şu kadar yazmış bende bu kadar yazayım mantığı sonra fiyatlar yükseliyor :)

ArGent

Yumurta
29 Haz 2022
40
3
15
LV
0

Piyasayı bilmeyen takip etmeyen bi hevesle hobiye başlamak istiyor ve ilk tarantulası olacağı için ne söylenirse fiyat onu veriyor.. araba piyasası gibi düşünün şu şu kadar yazmış bende bu kadar yazayım mantığı sonra fiyatlar yükseliyor :)
gerçekten öyle sorsan herşey zamlandı o yüzden zamlandı

Users who are viewing this thread

Üst Alt