Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hasatçı karıncalar için hangi tohumlar kullanılmalı?

Boralp00

Pupa
4 Tem 2021
55
3
30
LV
0

Arkadaşlar hobide yeniyim tetramorium kolonim için tohum almak istiyorum. Hangi tohumları kullanabilirim ve bu tohumları (internet dışında) nerden temin edebilirim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Benzer konular

nichtzz

Süper Majör
19 Haz 2021
289
75
110
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar hobide yeniyim tetramorium kolonim için tohum almak istiyorum. Hangi tohumları kullanabilirim ve bu tohumları (internet dışında) nerden temin edebilirim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
tetramorium hasatçı değildir tohum veremeyin hasatçı messordur

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Tetramoriumlar messorların akrabalarıdır, yarı hasatçı olarak geçer, çeneleri tohum kırmak için uygun, verebilirsiniz. Ayrıca illa tohuma gerek yok. Ay çekirdeği, kabak çekirdeği, ceviz, biraz zorlarsak ekmek, muhabbet kuşu yemi falan verilebilir.

❀mia

Kraliçe
27 Eyl 2020
738
329
325
Ödüller
8
LV
3

Muhabbet kuşu besliyorsan onun yeminden ver yiyorlar çok kasmaya gerek yok ama tetramorium messor gibi değil tohum yer ama sadece tohum ile koloni kuramaz

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Tetramoriumlar messorların akrabalarıdır, yarı hasatçı olarak geçer, çeneleri tohum kırmak için uygun, verebilirsiniz. Ayrıca illa tohuma gerek yok. Ay çekirdeği, kabak çekirdeği, ceviz, biraz zorlarsak ekmek, muhabbet kuşu yemi falan verilebilir.
Evet, verebilirsiniz ama kesinlikle tuz bulunmasın.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Ceviz çok enteresan gelmişti ilk duyduğumda ama bugün sayende tecrübe etmiş oldum 2 ufak parça attım 5dk sonra başına doluştular :)
IMG_20210809_140402.jpg

IMG_20210809_140333.jpg

Users who are viewing this thread

Üst Alt