Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Haziranda Kraliçe Bulabilir Miyim?

Erenimooo

Aktif üye
5 Haz 2020
102
38
28
Merhaba, geçtiğimiz günlerde bu hobiye başladım. Hobiye başladığımdan beri bazen aramaya çıkıyorum ancak Türkiye'de genel olarak var olan türlerdeki uçuşlar için geç kaldığımı düşünüyorum. Haziran-Temmuz aylarında kraliçe bulma ihtimalim var mıdır?

Benzer konular Forum Tarih
Ege Ezel Doğutaş Tür/Cins Sorgulama 7 65
Ardasayaç Tür/Cins Sorgulama 3 39
Ardasayaç Tür/Cins Sorgulama 17 120
Ardasayaç Tür/Cins Sorgulama 2 42
Ardasayaç Tür/Cins Sorgulama 9 97

Benzer konular

KertenKelebek

Yönetici
Yönetici
11 Ocak 2020
534
409
63
Karınca uçuş takvimini incelemek isterseniz aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz :)

Murat erfidan

Tanınmış üye
Editör
4 Nis 2020
654
263
63
Merhaba, geçtiğimiz günlerde bu hobiye başladım. Hobiye başladığımdan beri bazen aramaya çıkıyorum ancak Türkiye'de genel olarak var olan türlerdeki uçuşlar için geç kaldığımı düşünüyorum. Haziran-Temmuz aylarında kraliçe bulma ihtimalim var mıdır?
Lasiuslar ve tetralar şuan da bolbol uçuyorlar. Eğer şansın varsa çok rahat bulabilirsin.

HamitANT

Aktif üye
25 Nis 2020
108
45
28
Lasius,tetramorium, formica türlerini bulabilirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt