Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hediye koloniler (Urfa Öncelikli)

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

İş saatlerim sebebiyle hayvanlara bakamıyorum ilk tercihim ŞANLIURFAda birine vermek olur çünkü kargoda hayvanlar zarar görüyor.

Canlı yem,yataklık
messor 40+ işçi
WhatsApp Image 2021-08-14 at 18.47.14.jpeg

lasius 50+ işçi

WhatsApp Image 2021-08-14 at 18.48.17.jpeg

Tetramorium : 50+ işçili

WhatsApp Image 2021-08-14 at 18.49.36.jpeg

Son düzenleme:

Benzer konular

MuhammedK28

Media
28 Haz 2021
115
47
55
LV
0

İş saatlerim sebebiyle hayvanlara bakamıyorum ilk tercihim ŞANLIURFAda birine vermek olur çünkü kargoda hayvanlar zarar görüyor.

Canlı yem,yataklık
messor 40+ işçi
lasius 40+ işçi
Tetramorium : 30+ işçili
Şanlıurfada isteyen yoksa messor kolonisini alabilirim. Giresunda yaşıyorum kargoda sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Enes Çolak

Yumurta
18 Tem 2021
5
1
15
LV
0

Lasiusu alabilirim Urfadan alan çıkmassa. Balıkesirde yaşıyorum kargoda sorun çıkacağını sanmıyorum lasiuslar da çok sitrese girmiyor bildiğim kadarıyla.

EneS1

Yumurta
18 Haz 2021
25
5
15
LV
0

Koloni kaldıysa alabilirim kocaelideyim kargoda sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum

vazonax

Pupa
10 Ağu 2021
64
36
30
LV
0

satmamanız bagışlamanız takdir edilesi eger urfadan isteyen çıkmassa messoru discord sunucusunda çok isteyen bi arkadaş var ona ayırabilirmisin

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

Megaxxmexdex

Yumurta
14 Ağu 2021
16
1
15
LV
0

Abi dün yazacaktım sitede sorun çıktı hesapta bugün hallede bildiler abi alan çıkmazsa messoru bana verilmisiniz 5 aydır arıtım bulamadım vazonax ın dediği arkadaşta benim

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Şanlıurfada isteyen yoksa messor kolonisini alabilirim. Giresunda yaşıyorum kargoda sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
tetrayı alabilirim ne zamandır arııyorum :)
Lasiusu alabilirim Urfadan alan çıkmassa. Balıkesirde yaşıyorum kargoda sorun çıkacağını sanmıyorum lasiuslar da çok sitrese girmiyor bildiğim kadarıyla.
Koloni kaldıysa alabilirim kocaelideyim kargoda sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum
satmamanız bagışlamanız takdir edilesi eger urfadan isteyen çıkmassa messoru discord sunucusunda çok isteyen bi arkadaş var ona ayırabilirmisin
İstanbulda oturuyorum tetrayı alabilirim istersen
Abi dün yazacaktım sitede sorun çıktı hesapta bugün hallede bildiler abi alan çıkmazsa messoru bana verilmisiniz 5 aydır arıtım bulamadım vazonax ın dediği arkadaşta benim
Arkadaşlar dmden tel. numarası atın ilk mesajdan başlayarak ciddi isteyenlere gönderim yapacağım .

Users who are viewing this thread

Üst Alt